Sıra dışı 10 cep telefonu!THL 5000

1 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

telefonu süper özellikte üretmekle olmuyor maalesef... yeretli teknik destek verebilecek servisler yazılımı göncel tutabilecek yazılımcılar vs.vs. tanınmış markalar sadece reklam ile değil servi/yedekparça/aksesuar ve en önemlisi güncel yazılım ile tercih ediliyor....

admaların bunu verm4edigini nerden b,liyorsun sekil a iphone aslıdna turkiyede gercek ve resmi satıcı bayisi 1 evet evet 1 ama sizin gibi andavallar aracı firmaları satıcı sanıyor burdsa salak salak yorumalr yapıyor.

apple' ın türkiye de yetkili satıcısı tek değildir. bilmiyorsan ya da bildiğini zannediyorsan araştırda öğren andaval adam. evet aracı firmalarda var yok değil lakin yetkili distribütör sayısı yeterince fazla.

Evet servis çok önemli. Kolina K100 marka, üstün kalitede bir akıllı telefon aldım. Yere düştü ve dokunmatiği devre dışı kaldı. Yedek ekran bulamadım piyasada. Örneğin iPhone için Almanya'da ortalama 40 €'ya yedek ekran temin edilebiliyor.

Bize geldiğinde 2000 tl.olur kesin...

Iyi bu kadar guzel tlf vardahicbiri tr de satilmiyor ne gerek var

Bu yorum ve yayın güzel, çok güzel de, nereden satın alacağız bunları? İş, güzel ve kullanılabilir başka telefonları sıralamaksa Çin de yaşamış biri olarak size 50 den fazla marka-model söyleyebilirim. Ancak servisi, yedek parçası, ürün aksesuarları bir kenara, en azından insanların tr de bu telefonları satın alabilecekleri yer, bölge ya da izlemesi gereken yolları belirtmeniz gerekir. İnsanların bulamayacağı ve alamayacağı ürünleri burada göstermenin bir anlamı olduğunu sanmıyorum.

Süper telefon! Harika , mükemmel

Sen de yorum yaz

THL 5000

Telefonların pil problemi herkesin malumu. İlk aldığınız günden itibaren şarj ettikçe pilin ömrü tükenirken, bir sene sonra her gün sık sık şarj etmek zorunda kalmanız da artık hayatın olağan süreci haline geldi.

THL, işte bu probleme karşı 5000 mAh kapasiteli pile sahip bir model olan THL 5000'i piyasaya sürdü. Elbette güçlü marka değerine sahip rakiplerinin arasında adını duyuramadı ama günlerce şarj gerektirmemeyen yapısıyla bugün hepimizin özlemini çektiği bir telefon.

1080p çözünürlüğe sahip 5 inç IPS ekranla gelen telefon 8 çekirdekli 2GHz hızındaki işlemcisi 2GB RAM'ı ile üst seviye bir cihaz olarak göze çarpıyor. 13 MP kameraya sahip telefon sadece ABD ve İngiltere'de satılıyor. Fiyatı ise sadece 259 dolar. Türk lirasıyla söylemek gerekirse, 600 TL düzeyinde.