Windows 8'in tüm kurulum görüntüleri!

1 / 11

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

bakalım windows 8
windows klasörünün başlangıç boyutu ne kadar olacak
winsxs klasörüne bir el atmaları lazım çığ gibi büyüyor

Win7 nin üzerine çok da fazla birşey koyamamışlar sanki. Win7 gayet iyi. win 8 e geçmek için ikna edici özellikelr olmalı. Sesi yazıya dökme.Tüm dillerde sesle komut. Okurken düzgün konuşan kekelemeyen bi işletim sistemi yazılımı. kullanışlı bir medya player. Gom player gibi. Daha aktif bir medya center. geliştirilmiş explorer. kuvvetli bir oyun desteği. aktif ve canlı ekran temaları. vs. vs. aklıma gelen şimdilik bunlar. var mı eklemek isteyen..

Aslında windowsun miadı doldu ama çok güçlü bir rakibi olmadığı için ve artık alışkanlık haline geldiği için kullanıyor. ben şahsen sırf bu sistemi kullanmayı iyice öğrendiğim için windows kullanmaya devam ediyorum.

slak win dows yöneticileri ya xp modun da yap madem herkes onu beğeniyo sonra üzerinde değişiklileri yap ne dosya proğram eklersen ekle sonra taş gibi isimver 1o numara olsun windows 1o koy ulsun yoksa herkes bari chip abilerim siz yapın türkler zekidir ama nerde pardus gibi salak isim varsa kullanılması zorsa onu yapıyolar neden herkes win kullanıyo c: d: . . prontlarını olsun gerisini öreniriz

Fazla bir fark değil hiç bir farkı yok 7den

Aaa Windows 7 değil mi bu? :D

Sen de yorum yaz