3 Top Bilardo

Android platformu için üretilmiş keyifli bir 3 Top Bilardo oyunu.

3 Top Bilardo

Geleneksel 3 Top Bilardo oyununu eşli veya Android'e karşı oynayabilirsiniz.

Oyunda 10 sayı alan oyuncu oyunun galibi olur. 3 Top Bilardo oyununda önce topa vuruş yönü belirlenir sonra falso istenirse ayarlanır ve sağ kenardaki bar yardımı ile topa vuruş şiddeti ayarlanıp topa vurulur.

Sayı Nasıl Kazanılır:
Eğer beyaz top un oyuncusu iseniz, topunuz sarı ve kırmızı toplara temas ettiğinde sayı kazanırsınız. Sarı topun oyuncusu iseniz, topunuz beyaz ve kırmızı toplara temas ettiğinde sarı topun oyuncusu sayıyı kazanır.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Google Market üzerinde doğru düzgün 3Top Bilardo oyunu bulmak zor. Hele bir de tek cihaz üzerinden multiplayer oynanacak oyunu bulmak imkansız gibi. Nitrid Game multiplayer oyun işini iyi kotarıyor. Batak,Okey,Pişti gibi oyunları ve Pivot Game ile beraber çıkardıkları Çarkıfelek oyunuda çok güzel herkese tavsiye ederim.

Oyun gerçekten güzel arkadaşlar. Basit oynanış, multiplayer oynanabilmesi iyi olmuş. Online olarak maç yapma ve Google servislerine bağlanma , başarım , sosyal medya bağlantıları da olursa bir numara olur.

Oyun güzel mağazada bulunan 2-3 3 Top Bilardo oyunundan biri. Diğer arkadaşta belirtmiş tek cihaz üzerinden iki kişi maç yapabiliyorsunuz. Bir de OTG, HDMI, MHL gibi yöntemlerle büyük ekrana bağlarsanız tadından yenmiyor. Grafikler öyle konsol kalitesinde değil gerçi ama konsol tadı veriyor bu şekilde oynamak. Oyun yapan arkadaşların ellerine sağlık.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir