2015 model Galaxy Tab Pro 8.4 sızdı!

Galaxy S6 ve S6 Edge'den sonra gözlerin çevrildiği Galaxy Tab cephesinden yeni sızıntılar var!

2015 model Galaxy Tab Pro 8.4 sızdı!

Geçtiğimiz yıl MWC 2014'te ortaya çıkan Samsung'un profesyonel tablet serisi altında sunduğu Galaxy Tab Pro 8.4'ün üzerinden bir yıl geçti, fakat şu ana kadar yeni modelle ilgili herhangi bir şey karşımıza çıkmamıştı. Hatta gözler MWC 2015'e çevrilmişti, fakat Mobil Dünya Kongresi geldi geçti, fakat Samsung'un yeni Galaxy Tab Pro 8.4 modelini görememiştik. Ancak şimdi ortaya çıkan bir sızıntı, 2015 model bir Galaxy Tab Pro 8.4'ün geleceğinin işaretçisi.

Kaliforniya tabanlı bir araştırma şirketi olan Stanford Research Institute'nün (SRI) yaptığı çalışmalara göre Galaxy Tab Pro 8.4 şu sıralar üzerinde çalıştıkları bir model. Şirketin çalışmalarını yürüttüğü pek çok alan var ve şu sıralar üzerinde çalıştıkları teknoloji ise yeni bir IOM, yani Iris on the Move teknolojisi. Kısacası bir gelişmiş bir göz tarayıcısının 2015 model Galaxy Tab Pro 8.4'te karşımıza çıkması planlar dahilinde. Bunun gerçek olup olmadığını ise çok kısa bir süre sonra öğreneceğiz. Zira şirketin ISC West 2015 etkinliğinin tarihi yakın.

Şimdi hep birlikte 15 – 17 Nisan'da düzenlenecek olan ISC West 2015 etkinliğini bekliyoruz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz şeylerin zihinlerimizi geleceğin teknolojisine aalıştırmalardığı söylenir. Galiba doğru söylüyorlar.

ZTE yaptı çoktan günaydın

işletim sistemi windows phone işletim sistemine benzemiyor mu resimden ben mi yanlış algıladım ?

apple iyi ki bi parmak izi tarayıcısı yaptı. samsung onun kadar kaliteli yapamayınca (hala taraması için parmağı aşağı doğru hareket ettiriyorsunuz ki bu pek kolay bir iş değil telefonda) iyice sapıttı. yakında g*t tarama sensörlü yapar, kilidi açmak için telefonun üstüne oturursunuz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir