23 Nisan'da çocuğunuza ideal bir hediye

23 Nisan için çocuğunuza bir hediye arıyorsanız, bu haber size fikir verebilir!

Panasonic Lumix S3 ve Panasonic Lumix S1 siyah, beyaz, pembe, gümüş ve mor renk seçenekleriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ideal bir hediye. Her iki ürün de çocukların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış.

Panasonic Lumix S3 ve Lumix S1 fotoğraf çekmek için akla ilk gelecek özelliklerle birlikte usta makineleri aratmayan yeniliklere de sahip. Makineler tek dokunuşla Akıllı Otomatik moda geçip o anki şartlara en uygun ayarları devreye alabiliyor. Ayrıca her iki makine de MEGA O.I.S özelliği sayesinde el titremesinden kaynaklanan görüntü bulanıklığını engelliyor. Böylece tüm çocuklar oyunlarının en keyifli anında bu kompakt ve hafif cihazları ellerine alıp etraflarında olup bitenleri diledikleri gibi kaydedebiliyorlar.

4x optik zum özelliği sayesinde çocukların yaklaşmadan yakınlaşmasını sağlayan her iki fotoğraf makinesi de HD video kaydı yapabiliyor. Panasonic Lumix S3 ve S1 ile çekilen bu görüntüler cihazların yanında gelen yazılım sayesinde Facebook ve YouTube'a kolaylıkla aktarılabiliyor. Akıllı bir LCD ekrana sahip Lumix S3 ve S1'in yüksek performanslı pili ve 20MB boyutunda dahili hafızası uzun seyahatlerde çok sayıda fotoğraf çekilebilmesine olanak tanıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

şu cümle dikkatimi çekti : 20MB boyutunda dahili hafızası uzun seyahatlerde çok sayıda fotoğraf çekilebilmesine olanak tanıyor.

ne 20 mb imiş arkadaş

evet 20 mb yıl 2011 unutmayın!

bak s3 14megapixel
s1 12 megapixel
s1in 1 fotosu 4 mb olsa
s3ün 1 fotosu 5mb olsa
s1 de 5 tane s3 te 4tane çekiliyor

bide 20MB boyutunda dahili hafızası uzun seyahatlerde çok sayıda fotoğraf çekilebilmesine olanak tanıyor. muş

HD video kaydı ve 20 Mb dahili hafıza !

Rezillik :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play