3.200mAh Pilli "Onarılmış" Galaxy Note 7 Sızdı!

Samsung Galaxy Note 7'nin bir süredir konuşulan, artık patlamayan, "tamir edilmiş" üçüncü sürümü ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
3.200mAh Pilli "Onarılmış" Galaxy Note 7 Sızdı!

Samsung'un Galaxy Note 7'yi "tamir ederek" bazı bölgelerde satışa sunacağı, geçtiğimiz günlerde resmiyet kazanmıştı. Şimdi ise bu tamir edilen Note 7'lere ait ilk görüntüler ortaya çıktı.

Android 7.0 Nougat ile çalışan telefon, daha önceki dedikoduların söylediği gibi SM-N935 model adına sahip. Cihaz, 3.200mAh kapasiteli bir pille geliyor, yani pili orijinal Galaxy Note 7'dekine göre daha düşük kapasiteli. Pil kapasitesindeki düşüşün pil ömrünü nasıl etkileyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Sızan fotoğraflar Vietnamca bir Samsung fan sitesi olan SamsungVN'den paylaşıldığından, cihazın Vietnam'da satılma ihtimali yüksek. Samsung, telefonlarını şu anda Vietnam'da birleştiriyor, bu yüzden Note 7'yi Vietnam'da satmak, diğerlerine göre daha kolay olabilir.

Bununla birlikte Samsung'un Note 7'yi tekrar satmak için devletten gerekli izinleri almayı başarıp başaramayacağı merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

demekki s8 almamak lazım çünkü içindeki parçalar 7s note dan kalma.S8 almayı düşünenler bir daha düşünsün note 8 beklesinler çünkü note 7 den kalan parçaları s8 ve s8 plusta azalcak.note8 alanlarda tamamen yeni kamera sistemine geçicek.

@10 Nisan 2017 12:01 ulan sizi çok takdir ediyorum ya. yani hakikaten saygı duymamak mümkün değil kaynak neresi desen işkembe diyeceksin bildiğin bişey mi var desen yoo diyeceksin ama maşallah öngörüler dehşet.

@10 Nisan 2017 23:59 helal kardeşim ağızına sağlık

Sen de yorum yaz