6GB RAM'li Galaxy S8 Geliyor; Ama Bize Değil!

Galaxy S8'in "iştah kabartan" 6GB RAM'li özel bir sürümü de piyasaya çıkacak. Ama ne yazık ki bizim ona ulaşma şansımız yok!

  • Zeynel A. Öztürk
6GB RAM'li Galaxy S8, Çin'e Özel Olacak!

Bugüne kadarki tüm Galaxy S8 dedikoduları, cihazın 4GB'lık RAM ile geleceğini, 64GB depolama alanı sunacağını söylüyordu. Ancak bazı raporlara göre Galaxy S8'in 6GB RAM'li bir sürümü de olacaktı. IHS'nin Çin araştırma direktörü China Kevin Wong, bu 6GB'lık sürümün sadece Çin'de satılacağını söylüyor.

Bu aslında yeni bir bilgi değil; 6GB'lık Galaxy S8'in bize ulaşmayacağını, 4GB'lık modelle yetinmek zorunda kalacağımızı daha önce duymuştuk. Galaxy C9 Pro, Çin'de 6GB RAM ile piyasaya sürüldüğü için 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip bir Galaxy S8'in sadece Çin için sunulması sürpriz olmayacak.

Daha fazla RAM elbette her zaman daha fazla performans anlamına gelmiyor. Bu yüzden 4GB RAM'li modeli kullanırken yetersiz bir telefon kullandığınızı düşünmenize gerek olmayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Note7 için de aynı hamle yapılmaya çalışıldı. Neymiş rekabet için. Aynen öyle rekabet için bizi harcıyorsunuz. S8 beklemeyin arkadaşlar ya alacaksanız S7 edge veya C9 bekleyecekseniz de Note8 bekleyin bir umut kısmazlar belki özelliklerden. Aslında Xiaomi ile Huawei dışında hiçbirine yönelmeyeceksin de. Bakma olmuyor işte öyle de.

çinden alıp buraya getirmek zormu ?

6 gb ram hiçbir işe yaramıyor. Hatta güç tüketiyor. 4'ten sonrasının gereksiz olduğunu uzmanlar söylüyor.

S8 almayı düşünenler Samsung un bu farklı muamelesi için BOYKOT yapsa. Satışları Türkiye'de çok düşük kalsa. Herhalde neden diye bir araştırma yaparlar. Toplu hareketler yapılabikse her zaman ses

S8 almayı düşünenler Samsung un bu farklı muamelesi için BOYKOT yapsa. Satışları Türkiye'de çok düşük kalsa. Herhalde neden diye bir araştırma yaparlar.

şaka gibi... işte bu yüzden her daim Apple....

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost