ADATA UV350 USB Flash Bellek Duyuruldu

Yeni USB flaş bellek, kullanıcılara ihtiyaç duydukları depolama alanını yüksek veri aktarım hızıyla bir arada sunuyor.

ADATA UV350 USB Flash Bellek Duyuruldu

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama ürünleri üreticilerinden olan ADATA Technology, yeni USB bellek modeli ADATA UV350'yi tanıttı. USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 64GB'a kadar kapasite seçenekleriyle geliyor.

Minimal Tasarım

Sade bir tasarımı olan ürün parlak metal yüzeyiyle oldukça şık görünüyor. Görünüş kadar kullanışlılığa da önem verilen tasarım sayesinde kullanıcılar ürünü isterlerse anahtarlık gibi eşyalara takarak kolayca taşıma ve kaybolmasını önleme şansına sahipler. Ayrıca ürün tek parçadan oluştuğu için kapak gibi ekstra parçalarla uğraşma derdi de ortadan kalkıyor.

Hızlı ve Geniş Kapasiteli

USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 saniyede 5Gb'e kadar aktarım hızı sunuyor. Tak çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir kurulum gerektirmeyen ürün USB 2.0 cihazlarla uyumu şekilde çalışabiliyor. 16GB, 32GB ve 64GB olarak üç ayrı kapasite seçeneğiyle gelen UV350 kullanıcılarına ihtiyaç duydukları depolama alanını sunuyor. PC, tablet, TV, ses sistemi, oyun konsolu gibi pek çok cihazla uyumlu olan ürün farklı cihazlar arasında dosya aktarmayı da kolaylaştırıyor. ADATA'nın tüm USB flaş bellekleri gibi UV350 de 5 yıllık garantiye sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play