AirTies'tan 802.11ac teknolojili ürünler!

AirTies'ın 802.11ac teknolojisine sahip 4 yeni ağ ürünü, hız ve yenilikleriyle dikkat çekiyor!

AirTies'tan 802.11ac teknolojili ürünler!

AirTies'ın, inovasyona dayalı ürün geliştirme uzmanlığı geleceğin teknolojisini bugünden sunuyor. AirTies'ın 802.11ac teknolojisine sahip 4 yeni ürünü Air 5760, Air 2610, Air4820 ve Air 4920 hız, performans ve kapasite boyutlarında getirdiği yenilikler ile kablosuz iletişimde yeni çağı başlatma iddiasında.    

Air 5760, Air 2610, Air4820 ve Air 4920ile daha geniş bir alanda, birden fazla cihaza yüksek performansla veri aktarma ve video izleme keyfi yaşanabilecek. Erişim hızını 1.7 Gbit'e çıkaracak olan 802.11ac ürün ailesi, cihazlardaki hız, kapasite ve performansı optimize eden teknolojiyi sunuyor.

BitTorrent özelliği ile bilgisayar açık olmadan da indirilen dosyaları direkt olarak USB belleğe kaydetme özelliğine sahip Gateway/Modem Air 5760, bilgisayarınıza 802.11ac teknolojisi ve wireless özelliği kazandıran USB kablosuz ağ erişim cihazı Air 2610, iyi kapsama alanı ve performans ile ev kullanımı için HD video aktarım çözümü sunan Kablosuz Video Akratıcı Air 4820 ve internete bağlı evler için dünyanın en küçük çift bantlı 11ac kablosuz Alan Genişletici ve Erişim Noktası Air 4920, kablosuz iletişimde oyunun kurallarını yeniden yazıyor.

Video, müzik, oyun ve uygulamalar için ideal

Video, müzik, oyun ve uygulamalar için ideal: Air 5760

AirTies'ın Gateway Modem ürünü Air 5760 mevcut tüm internet altyapılarına uyumlu, hem ADSL hem VDSL hem de Fiber internet bağlantısı sağlamak mümkün., 3X3 802.11ac ve aynı zamanda 2X2 802.11n teknolojisine sahip. HD video, müzik, oyun ve uygulamalar için ideal performans sağlayan Air 5760, 2 USB portuna sahip ve bağlanan USB bellek üzerinde kayıtlı tüm içerikleri, medya sunucu özelliği sayesinde ağınızdaki tüm cihazlara aktarılabiliyor. Bununla birlikte USB portuna bağlı olan yazıcınıza tüm cihazlardan erişimi mümkün kılıyor. Evinizdeki tüm cihazların ortak dilde konuşabildiği ve birbirlerine sorunsuz erişebildiği ev networkunu mümkün kılarken, sahip olduğu 4 adet Gigabit Ethernet portu ile de ağınızdaki kablolu cihazlarda yüksek hızda veri aktarabiliyorsunuz. Yine sık yaşanan sorunlardan birisi olan evdeki cihazlarının birbiriyle konuşmasında karşılaşılan düşük performans, Air 5760'ın beam forming özelliği ile tamamen ortadan kalkıyor.

AirTies Mesh teknolojisi ile çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda yaşanan sinyal zayıflama sorunu ise tarihe karışıyor. Air 5760 aynı zamanda otomatik kullanıcı arayüzüne yönlendirmesi ile kolayca kurulum sağlıyor. Otomatik yazılım güncelleme özelliği sayesinde her an en güncel yazılım versiyonunu kullanma olanağı sunuyor. İnternet televizyonu servisine hazır olan Air 5760 IP QoS, VLAN (802.1Q), PVC-Port haritalama ve IGMPözellikleri sayesinde herhangi bir IPTV alıcısına kesintisiz olarak HD video iletmek için ideal.

Yeni nesil teknoloji, yüksek performans: Air 2610

USB kablosuz ağ erişim cihazı Air 2610, Windows işletim sistemleriyle uyum sayesinde kolay kurulum sağlıyor ve takılan cihaza 802.11ac teknolojisi ve Wireless özelliği kazandırıyor. Air 2610 HD vieo uygulamalarını akıllı cihazlar ile paylaşmak için ideal bir çözüm ve aynı anda birden fazla cihaza veri aktarımı sağlayabiliyor. USB uzatma kablolu stand ile ideal konumlandırmanın getirdiği yüksek performans her yerde her zaman kablosuz internet kolaylığı sağlıyor.

Eski nesil cihazlar Air 4820 ile yeni çağı yakalıyor

Evde video aktarımını kablosuz olarak yapabilmenin en kolay çözümünü Air 4820 sunuyor. Gerek mevcut modemler, gerekse Set top box'lar ile bağlayarak, Air 4820 ile 802.11ac performansının keyfini yaşamak mümkün. Air 4820 benzersiz bir kapsama alanı ve performans sunarak ev kullanımı için yüksek çözünürlüklü (High Definition - HD) video aktarım çözümü ile öne çıkıyor. Air 4820 ile daha geniş bir alanda, birden fazla sayıda cihaza, içeriğin 3 kat daha hızlı aktarılması ve HD kalitede kesintisiz video izleyebilirsiniz. Merkezi bir kutudan ağa bağlı TV, tablet ve mobil cihazlara aktarım yapılabilen Air 4820 ile aynı anda 10 cihaza HD video aktarımı yapılabiliyor. Dünyanın en hızlı ve ilk Quantenna 802.11ac 11ac kullanan video erişim noktası olan AirTies Air 4820, hızı 600Mbps'den 1.7Gpbs'ye çıkaran en ileri teknolojiyi uygulamaya sokan, en küçük donanım tasarımına sahip. Kablosuz performansı ve kapsama alanını evlerin %100'ünde gözle görülür şekilde arttıran Air 4820 şık tasarımıyla, evinizde minimum yer kaplıyor.

Bir çift Air 4820, birden çok HD videonun her yerden kesintisiz aktarılması ile elde edilen yüksek performans sağlıyor. Eşzamanlı olarak 10 HD videonun rahatça kesintisiz aktarımını sağlayan ürün AirTies Mesh teknolojisi ile sinyal zayıflama sorununu da ortadan kaldırıyor. En gelişmiş kablosuz güvenlik sağlayan Air 4820 WPS tuşu ile en üst seviyede güvenlik ayarı yapılabiliyor. Ayrıca WPS sayesinde bilgisayar ağı üzerinde yapılan değişiklikler otomatik olarak kablosuz erişim noktaları üzerinde paylaşılıyor.

Elektrik hattı üzerinden evlerin farklı odalarına taşınan internet çözümlerine kablosuz ve daha hızlı bir alternatif olan Air 4820, kablo üzerinden aktarılabilen hızı kablosuz ortamda kullanıcılara sunabilen ileri teknolojiye sahip yenilikçi ürünler arasında.

Air 4920 AirPlay özelliği ile kolayca paylaşım

Air 4920 AirPlay özelliği ile kolayca paylaşım

Küçük boyutlu çift bantlı 11ac kablosuz alan genişletici cihazı Air 4920  yeni nesil 802.11ac teknolojisinde performansı ikiye katlıyor.

Air 4920, tek tuşla kolay kurulum özelliği sayesinde, kullanıcıların teknik bilgiye gereksinim duymaksınız evlerindeki kablosuz sinyalin etki alanını genişletiyor. AirTies Air 4920 ile hem 5GHz yeni teknoloji cihazlar hem de 2.4GHz eski teknoloji cihazlar için evin her köşesinde, karanlık nokta bırakmaksızın yüksek hızda internet kullanım keyfi sunuyor. AirTies Mesh teknolojisi ile donatılan Air 4920, yüksek hızlı kablosuz internetin, eski cihazlarda bile evin her köşesine ulaşmasını sağlıyor.

Air 4920, dünyanın operatör sınıfında kesintisiz video aktarımı kapasitesi olan ilk kablosuz alan genişletici ve erişim noktası'dır. Set top box'lara bağlanarak, 10 HD video kanalından kesintisi video aktarımı yapabilir, çoklu gönderim ve tekli gönderim trafiği ile çalışabilir. Ayrıca, Airplay ile uyumlu müziğin şifresini çözerek elektrikli hoparlörlere aktarabilir ve eklenmiş USB 3.0 ile uyumlu disk sürücüleri için bir medya sunucusu görevi görebilir.

İleri teknoloji mühendislik harikası olarak nitelendirilen Air 4920, birçok farklı özellikliği bünyesinde barındırması nedeni ile "Harika Kutu" olarak değerlendiriliyor.

Beşinci nesil kablosuz internet teknolojisi 802.11ac

Beşinci nesil kablosuz internet teknolojisi olan 802.11ac tüketiciler ve kurumlar için dünyanın en hızlı ve en güvenilir kablosuz interneti olarak biliniyor.

802.11ac her zaman ve her yerde içeriğe ulaşmak için daha hızlı ve daha güvenilir bir yol sunuyor. 802.11ac,   802.11a/b/g/n'a göre daha üstün, en önemlisi de daha güvenilir bir teknoloji. Daha hızlı veri aktarımı, daha yüksek kapasite, daha geniş kapsama alanı ve daha uzun pil ömrü sağlaması ise 802.11ac'nin öne çıkan özelliklerini oluşturuyor.

Film, oyun gibi yüksek performanslı video indirenlerin en büyük kabusu olan kesinti ve düşük hız, 802.11ac teknolojisi ile sorun olmaktan çıkıyor. Daha hızlı veri aktarımı özelliği ile telefon, tablet veya PC'ye içerik, yüksek performansa ihtiyaç duyan videolar kesintisiz ve sorunsuz aktarılabiliyor.

Birden fazla cihazın aynı anda ağa bağlanmasıyla daha yüksek performans ve daha geniş kapsama alanı ile kullanıcının beklentilerinin üzerinde çözümler sunuyor.

Tüketicilere son yıllarda sunulan bilgisayar, tablet ve akıllı telefon gibi farklı cihazların içerisinde yer alan 802.11ac teknolojisinin yüksek verim ve performans ile çalışabilmesi için evdeki internet altyapısının ve kablosuz performansın da aynı teknolojiye uyumlu olması önemli. Dolayısıyla kullanıcıların evlerindeki kablosuz interneti  802.11ac teknolojisine yükseltmeleri ilerleyen dönemlerde bir ihtiyaçtan öte zorunluluk olarak görünüyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

asus ile arada gidip geliyorum kullananlar yorum yapabilirlermi

BEN KULLANIYORUM CİHAZ HARİKA

Sen de yorum yaz