Akıllı Evler Y Kuşağına Teknolojik Yaşam Sunuyor

Yıldırım Yapı Grubu Kuleli Evleri projeleri Y kuşağına akıllı ev sistemleri teknolojisi ile fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor.

Akıllı evler Y kuşağına teknolojik yaşam sunuyor

Ev sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak projeler üreten Yıldırım Yapı Grubu özellikle yeni neslin yönlendirmesiyle konut sektöründe trend haline gelen akıllı ev sistemleriyle Y kuşağının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Akıllı telefonlar, saatler, buzdolapları derken teknolojinin faydalarıyla birlikte bu sistem hayatları kolaylaştırıyor. Bir otomasyon kurulumu ile akıllı ev sisteminin oluşturulduğu konutlarda, projenin başlangıcında sistemin tanımlanması, sonradan eklenmesinden daha az masraflı oluyor. Akıllı ev sistemine uygun daireler inşa ederek kullanıcıdan sonradan eklenen sistem yükünü alan Kuleli Evleri, hayatın tam merkezinde tüm ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılayacak şekilde tasarlanıyor.

Tüm kontrol tablet veya telefonla

Kuleli Evleri Poyraz II projesinin akıllı ev sistemleri sayesinde ev sahipleri telefon veya tabletlerden lamba kontrolü, kombi açma kapama, klima kontrolü, hırsız alarmı, manyetik kontak, yangın alarmı, duman dedektörü, gaz alarmı, gaz vanası kontrolü, su vanası kontrolü ve elektrik kontrol gibi sistemlere uzaktan erişebiliyor. Akıllı güvenlik sistemi sayesinde konut sahipleri daire içerisinde değilken bile telefon veya tabletten perdeleri açabilir, buzdolabının derecesini ayarlayabilir, klimasını kontrol edebilir.

Türkiye'de henüz çok yaygınlaşmayan, sadece yeni konut projelerinde görülen akıllı ev sistemleri Avrupa ve Amerika'nın bazı bölgelerinde bu sistem zorunlu hale getirildi. Kontrol, enerji verimliliği, yaşam kalitesi, bütçe tasarrufu gibi konuları yönetme imkanı sağlayan akıllı ev sistemleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırırken kaliteli bir yaşam sürme imkanı tanıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost