Android for Work ile endişelere son

Google'ın, Android'i farklı bir boyuta taşımayı amaçlayan Android for Work girişimi, sonunda hazır!

  • Zeynel A. Öztürk
Android for Work ile endişelere son

Google'ın akıllı telefonları iş yerinde daha güvenli kullanma girişimi "Android for Work" sonunda kullanıma hazır hale geldi.

Resmi olarak kullanıma açılan girişim, işle ilgili hesaplarınızı ve uygulama bilgilerini, kişisel verilerinizden ayırıyor. Böylece yöneticilerinizin kişisel bilgilerinize bakıp onlarla oynamadığından emin olabiliyorsunuz. İşlev en iyi Android 5.0 Lollipop ile çalışıyor, ancak ondan Android 4.0 ve üzerinde de faydalanmak mümkün.

Android for Work'ün yardım aldığı uygulama ve donanım üreticileri arasında Box, Citrix, VMware, HTC, LG ve Sony var. Hatta Blackberry'nin son yönetim araçları, Android for Work'e destek sunuyor. Ücretli uygulamalarını Google Play for Work'e taşımak isteyen geliştiriciler, uygulamalarını toplu satın almalara açarak bunu gerçekleştirebiliyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Google önce güncelleme sorununa kökten bir çözüm getirsin sonra böle en stabil android 5.0 da çalışan diyerek uygulama tanıttsın. Dünya da ki android kullanıcılarının %70 i zaten daha günceleyi göremedi bile kalkmış yeni uygulama en iyi 5.0 da çlaışıyormuş. peh!!

@26 Şub 2015 15:24 Google Nexus 5 al. Huzura er :)

Bugün 15:52 herkesde onu alacak para yok zaten bu zihniyet yüzünden bu haldeyiz alışkınsınız siz millete de alıştırdınız alın 1000-2000-3000 tl lik telefonları bi halta da yaramıyorlar ne yazık ki senin gibiler etrafına kendi karakteri tipi ve yaşayışında bişe gösteremediği, bulamadığı için gidip 3000 tl lik telefon alıp onu gösteriyorlar..

@26 Şub 2015 23:05 google nexus 5 1000 tl , nexus 4'üde alabilirsin 2012 çıkışlı ama hala son sürüm 5.0.1 kullanıyor , 5.1 ide alacak. ikinci el olarak bulunabilir (0 satılmıyor)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play