Android Wear'ı bu dev "uçuracak!"

Google'a müjde: Dev şirket, Google'ın Android Wear'ını "uçurmak" için hazır!

  • Ercan Uğurlu
TAG Heuer de akıllı saat pazarına giriyor

İsviçre'nin en pahalı saat markaları arasında yer alan TAG Heuer de akıllı saat piyasasına girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Baselworld etkinliğinde resmi olarak duyurulan TAG Heuer'in bu girişimi, Google ve Intel tarafından destekleniyor.

Cep telefonu üreticilerinin oluşturduğu akıllı saat pazarına elbette halihazırda saat üreticilerinin kayıtsız kalması beklenemezdi. Kısa bir süre önce Swatch'un da akıllı saat konusunda girişimleri olduğunu öğrenmiştik. Bu kez atak İsviçreli saat üreticisi olan TAG Heuer'den geldi. Etkinlikte konuşan TAG Heuer Genel Müdürü Guy Semon, İsviçreli saat markalarının kalitesinin dünya çapında bilindiğini söyleyerek başladığı konuşmasında, Android Wear platformunu kullanan ve Intel teknolojisini temel alan Intel ve Google gibi iki küresel gücün birleştiğinde endüstrideki teknolojik evrimin başladığını görebiliyoruz, şeklinde açıklamada bulundu.

TAG Heuer, Intel ve Google'ın işbirliğinin ilk meyvelerini bu yılın son çeyreğine doğru göreceğimiz tahmin ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Windows kullanmayan markalar batıyor buda batacakk

@27 Mar 2015 13:51 Hayal kurmak kötü değil ama adı üstünde hayal... Ancak rüyanda görürsün :)

@27 Mar 2015 13:51 çok komiksin

Adamların 100.000 dolar üstünde fiyatı olan saati bile rahat satılıyor, nereye batacak, dünyanın en eski saat üreticilerinden biri bu Tag Heuer.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost