Apple Watch, bu tarihte sahne alıyor!

Apple'ın 9 Mart'ta gerçekleşeceğini duyurduğu "Spring Forward" isimli etkinliğinde bizi ne bekliyor?

  • Ercan Uğurlu
Apple Watch, bu tarihte sahne alıyor!

Geçtiğimiz eylül ayında tanıtılan Apple'ın akıllı saati uzun zamandır bekleniyor, fakat ne zaman piyasaya çıkacağıyla ilgili ser verilip sır verilmiyordu. Sonunda Apple, yeni bir etkinlikle akıllı saatiyle ilgili tüm soruları yanıtlayacak.

Apple Watch etkinliği için teknoloji basınına da "Spring Forward" ismiyle davetiyeler göndermeye başlayan Apple, etkinliği 9 Mart tarihinde düzenleyecek. Etkinliğin MWC 2015'in hemen ardında düzenlenecek olması dikkat çeken bir detay. Zira Apple'ın akıllı saatiyle bu pazardaki dengeleri değiştireceği düşünülüyor. Apple, MWC 2015'te tanıtılacak akıllı saatlerin ardından adeta noktayı koymayı planlıyor olabilir.

Apple Watch ile ilgili tüm bilgileri 9 Mart akşamı saat 18:00'de düzenlenecek olan etkinlikte açıklayacak olan Apple'ın, saate ilişkin fiyat ve satışa sunulacağı tarihi de vermesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

kaçpara olacak 1800 tlmi yoksa 2000 tlmi olacak birde bu saatin avantajı ne olacak alınca bunla neler yapabilecez

@27 Şub 2015 16:58 okuma yazman yok mu arkadaşım internet denen bişey var appleın sitesinde resmi olarak bile yayınlanmış durumda okumaya üşenip yorum yapmaya üşenmiyorsun

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play