Apple Watch'u anlatırken yanlışlıkla...

Apple Watch'un minik ekranında bir şeyler yapmaya çalışmak, bakın insanın başına ne işler açabiliyor

Oynat Apple Watch'u anlatırken yanlışlıkla düğmeye bastı Teknoloji sitesi, Apple Watch'u anlatırken başına bunun gelebileceğini herhalde hiç düşünmemişti!

Apple Watch için ön sipariş verenler, ürünlerini almaya başladılar. Ancak cihaz halen çok yeni olduğundan, bazı işlevler ve uygulamalar, kontrolünüzün dışına çıkabiliyor.

İlginç bir durum ise videoda Apple Watch'un nasıl kullanılacağını anlatan bir teknoloji editörünün başına geldi. Amazon'un "tek tıklamayla satın alma" işlevi web sitesinde ve mobil uygulamada uzun süredir sunuluyor, ancak işlevin Apple Watch'un küçük ekranına getirilmiş olması, soruna yol açmış görünüyor. Videoda düğmeye yanlışlıkla dokunan CNET editörü, kendisine istemeden 350 dolarlık bir Xbox One siparişi veriyor.

Yanlışlıkla verilen siparişi iptal etmek tabi ki mümkün, ancak Amazon'un bu tür kazaları engellemek için, Apple Watch uygulamasını bir kez daha gözden geçirmesinde yarar var!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Komedi ya :D Saat çok kullanışlı, diğer platformların saatleri gibi değil. Ayrıca piyasaya binlerce uygulama ile çıkması mükemmel.

Xbox one gelmiş mi bari :) neyse artık Xbox one ın deneme videosunu yayınlar artık :)

"Add to wish"e bastıktan sonra panik yaptı sanki direk parasını alacaklar :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost