Apple'dan 4K ekranlı 21.5 inç iMac geliyor!

Apple, önümüzdeki hafta 4K çözünürlüğe sahip yeni bombasını patlatacak!

Apple'dan 4K ekranlı 21.5 inç iMac geliyor!

Apple geçtiğimiz ayki iPhone etkinliği sırasında pek çok yeni ürününü tanıttı ancak cihazların tümünü gündeme getirmedi.

9to5Mac isimli web sitesinin birden fazla güvenilir kaynaklara dayandırdığı habere göre şirket önümüzdeki hafta 4K çözünürlüğe sahip 21.5 inçlik iMac modelini tanıtacak. Yeni bilgisayarlar büyük olasılıkla 13 Ekim tarihiyle birlikte mağazalarda boy göstermeye başlayacak.

Yeni 4K iMac bilgisayarlar gelişmiş grafik performansı ile birlikte  4.096 x 2.304 ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Makinelerde de büyük olasılıkla El Capitan önceden yüklenmiş olarak gelecek.

iMac, Apple'ın iPhone serisi gürültüsünün arka planında kalmasına rağmen, masaüstü bilgisayar Cupertino merkezli şirketin ürün portföyünün temel bir parçası olmaya devam ediyor. Apple'ın Mac kanadı daha durgun PC pazarının aksine büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Apple lansmanında, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın yanı sıra üzerinde durulan bir başka cihaz olan iPad Pro ise Kasım ayıyla birlikte tüketicilere sunulacak.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

5k ekranlısı zaten çıkmıştı

işte şimdi şov zamanı :)

Mac os berbat. Apple bilgisayar alanların çoğu Windows yüklüyor. Mac os yerine Windows ile gelsin. Hem mac os un oyun performansı kötü.

@09 Ekim 2015 21:48 Komik! Ferrari'ye LPG taktırmak gibi. Apple görse toplar.

@09 Ekim 2015 21:48 mac os kullanmamış (bilmeyenler ) ve ya windows xp ye göre yapılmış paket programlar yüzünden , enayi gibi mac alıp windows kuruluyor bence windows gerekliyse mac almak parayı çöpe atmaktır . mac os kullanmayacaksan daha ucuza git doğru düzgün makina al (wine la uğraşmak istemiyorsan). windowsta olupta mac te olmayan şey çok nadirdir. mac os berbat diye yorum yapmak cahilliktir. Apple alanların %1 i bile windows yüklediğini sanmıyorum çoğu demişsin atmışsın bol keseden.

@10 Ekim 2015 13:00 birader sende guzel savunmay yapmissin sanki baban ceo mk apple da

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir