Apple'ın Android'e özel uygulaması göründü!

Apple'ın son günlerdeki en popüler uygulaması, bu görüntülere bakılırsa Android'e de geliyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Apple'ın Android'e özel uygulaması göründü!

Apple'ın bir süredir Android'e geleceği konuşulan müzik uygulamasını ilk kez görüyor olabiliriz. Almanca web sitesi Mobile Geeks, Apple Music uygulamasının Android sürümüne ait olduğunu iddia ettiği bir dizi ekran görüntüsü yayınladı. Görüntüler, uygulamanın Android sürümünün aşağı yukarı beklediğimiz gibi çalışacağını gösteriyor. Sol taraftan sürükleyerek açılan menü ve gezinti düğmeleri, uygulamanın Apple sürümüne kıyasla en önemli farklar arasında.

Ekran görüntülerinde uygulamanın kullanıcıdan Apple iCloud hesabına oturum açmasını istediği de gösteriliyor. Menü, Beats 1 radio, Connect ve My Music seçeneklerinin tümünü içeriyor.

Sızıntıya dikkatle yaklaşmakta fayda var, ancak uygulamanın sonbaharda çıkmasının beklendiğini düşünürsek, gerçek uygulamayı görüyor da olabiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

vay canına android'ciler gerçek bir kalite görecek. hadi yine iyisiniz çomarlar :)

@26 Ekim 2015 15:56 ahahaay :)

@26 Ekim 2015 15:56 kim apple ın bu uygulamasını alır ki. Android gibi güzelim sistemde apple ın işi olmaz

@26 Ekim 2015 15:56 Ne demek istedin ?

@26 Ekim 2015 15:56 tartışmayı bırakın kedi köpek ne apple ne de google babanızın şirketi biz Türkleri anlamıyorum sevdiğimiz her şeyin fanatiği oluyoruz yok işte apple kazıklıyor android dandroid bırakın böyle boş beleş muhabbetleri 2 şirketin de iyi yanları var kötü yanları şöyle bir konunun altında bile saçma sapan yok bu yazılım androide gelmesin apple in birşeyini istemeyiz öbürü androidçiler kalite görücek Azcık fanatik olmayın

Olmaması lazım ama neyse kullansınlar tabii, açıkcası benim icin Google'ın yeri ayrı ama telefonda iOS tabii ki. Sonuç olarak para kazanacaklar 9.99 para degil milyonlarca şarkı icin

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play