Asus PadFone X: İLK BAKIŞ!

Asus'un yeni cep-tablet birleşimine bir cam küpün arkasından da olsa baktık; işte bunları gördük!

  • Zeynel A. Öztürk
Asus PadFone X: İLK BAKIŞ!
Dokunmak şimdilk yasak...

Asus, CES 2014'te sergilediği yeni PadFone X'i denemeye izin vermese de ona bir cam küpün arkasından bakmamıza olanak tanıdı. 5 inç'lik tablet (1920x1080) ve 9 inç'lik tablet istasyonuyla (1920x1200) gelen cihaz, camın arkasından bile harika görünüyordu.

"En son Qualcomm Snapdragon işlemciyle" gelen PadFone X, kutusundan Android'le çıkıyor. 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve NFC desteği, PadFone X'in bağlantı özellikleri arasında.

Cep telefonunun içindeki pil 2.300mAh kapasiteye, tabletteki pil ise 4.900mAh kapasiteye sahip. PadFone X ilk bakışta ince görünüyor. Telefonun kalınlığı 0.39 inç, tablet ise 0.46 inç kalınlığında.

Cihazın yüzeyi; daha fazla fotoğraf!

Her iki cihaz da mat, siyah bir plastikle kaplanmış. Henüz dokunamadığımız için cihazın tutuş hissiyatı hakkında yorum yapamıyoruz.

İlginç bir nokta ise Tayvanlı üretici Asus'un PadFone X'i bu kez ilk olarak ABD'de piyasaya sürecek olması.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Siz hani ces'e gitmemiştiniz :D

asus sa alinir haci :)

Asus kaliteli imalat yapan iyi bir marka . Ama tasarım hatasıda yapabiliyor ve yaptığı zaman asla bu üründe siz tüketici mahkemesine gidinceye kadar hata gidermeye gitmiyor. Yani sizin hayatınızı altüst ediyor. Çünkü aldığınız ürünü kullanmak istersiniz.Ben Asus marka tablet aldım bin pişmanım sakın almayın çünkü problem çıktığında servistekileri çok görmekten arkadaş oluyorsunuz. ve problem giderilmiyor giderildi deyip sizi susturuyorlar.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play