Avea ile İngilizce'yi konuşarak öğrenin!

Avea'nın yeni hizmeti, İngilizce öğrenmek isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor! İşte detaylar

Avea ile İngilizce'yi konuşarak öğrenin!

Avea, abonelerine Türkiye'de ilk kez uygulanan bir sistem ile ABD'li eğitmenlerle uzaktan konuşturarak İngilizce eğitim alma imkanı sağlamaya başladı. Bu yeni hizmet ile birlikte www.aveaileingilizce.com adresine giren Avea'lılar öncelikle, ücretsiz katılabilecekleri "İngilizce Deneme Konuşması" ile dil seviyelerini öğrenecekler. Ardından sistem tarafından oluşturulan ve e-posta ile bildirilen kullanıcı adı ve şifre ile kendilerine özel hazırlanan çalışma programı (öğrenci ekranı) doğrultusunda, diledikleri her yerden sabah 06.00 – gece 01.00 arasında eğitim alabilecekler.

"Avea ile İngilizce Eğitim"in en büyük avantajı ise abone tarafından belirlenen zaman diliminde Amerika'lı eğitmenlerle konuşma fırsatı sunacak olması. İngilizce Eğitim Programa dahil olan Avealılar, haftanın ilk 4 günü (Pazartesi-Perşembe) seviye tespiti sonrası belirlenen İngilizce e-kitaplar üzerinden online oladak eğitim alacak. Haftanın 5. günü eğitimi ise (Cuma) diğer tüm günlerin değerlendirmesi şeklinde eğitmenle konuşma şeklinde gerçekleştirilecek.

Ayrıca eğitim süresince yapılan dersler sistem tarafından kaydedilerek mp3 formatında çalışma programına yüklenecek. Böylece, istenilen zamanda günlük eğitmen değerlendirmeleri ile ders tekrarı yapılabilma imkanına da sahip olunabilecek.

Detaylı bilgiye www.aveaileingilizce.com adresinden ulaşılabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Gayet güzel...

TÜRKİYEDE öğretmen eve gelirse Baba evde hazır olur :)))

vodafone dan da bekliyorum boyle bir uyuglamayı..piyasada verilen dersane tarzı ingilizce kursları para tuzagı..ver parayı sonra gerisi boş.1 bucuk yıldır gidiyoum hala bi numara yok, tv deki bir şarkı yada diziyi anlamıyorum. neden ? cunku 15 kişilik sınıfta hafatiçi hergun 2 saatte sadece size 2 dakika konusma fırsatı oluyor ve bu da yetmiyor..en azından bu sistemde birebir cok müthiş bişey..vosdafaone da beklerim boyle bişeyi..ilgililere duyurulur..mersi.

benimle görüşme yaptılar ücretin 2400tl olduğunu duyunca ben vazgeçtim ancak hiç bir hizmet almamama rağmen 42tl fatura çıkartıp telefonuma mesaj attılar.

kayıt aşamasındayım.acabalarım var.benim pek fazla param yok.en doğru sistemi seçmeliyimm..

Deneme görüşmesi bile 42 liraysa olmaz o iş.

Mrb. Bunun gibi 100 tane daha program yapılsa bu işlerden hiç bir sonuç alamazsınız. Çünkü herşey populasyon ve gösteriş, kimsenin temel sorunlara dokunduğu yok çünkü bu işin nasıl yapıldığını bilmiyorlar. Ha bir kırs kapmanya yapmış, ha avea amerikadan konuşturacakmış deneyin parada verin. sonra hep beraber işe yaramayışını konuşalım. Saygılar

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir