Bedava dizüstü başlangıç paketi 2011

Her dizüstü bilgisayarda mutlaka bulunması gereken en önemli bedava yazılımları sizin için seçtik!

Dizüstü başlangıç paketi 2011

Dizüstü bilgisayarların masaüstü bilgisayarlara oranla önemli avantajları var. Masanızın üzerinde sabit durmak zorunda değiller, tüm yolculuğunuz boyunca size iyi bir arkadaş olabilirler ve hatta bir masaüstü PC'nin sunduğu gücü size sağlayabilirler. CHIP Online sizin için her dizüstü bilgisayarın sahip olması gereken programları araştırdı.

Notebook'lar, masaüstü bilgisayarları birçok yönden yaşlı bırakıyorlar. Ama bir dizüstü bilgisayarı verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, onu uygun yazılımlarla donatmalısınız. Güvenlik programlarından elektrik tasarrufu, WLAN araçları ve basit eşitleme programlarına kadar... Dizüstü bilgisayar kullanıcılarının Windows'un sunduğundan daha fazlasına ihtiyaçları var. CHIP Online bu programları sizin için derledi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

jolicloud işletim sistemi ve internet yeter.eğer sadece bu programlar kurulacaksa.jolicloud ubuntu tabanlı chrome os benzeri internet işletim sistemidir.çok iyi vlc photoshop falanda var.

Sumo'yla birlikte yüklenmesi önerilen programları yükleyince Avira Malware uyarısı verdi.

çoğunu biliyordum yinede teşekkürler :)

LibreOffice kullanarak daha da acik bir openoffice deneyimi yasayabilirsiniz. Yakinda bir cok Linux dagitimi da OpenOffice yerine LibreOffice kullaniyor olacak. Pardus 2011, Ubuntu 11.04 gibi

AkkuLine Batterie Tool linkden bu programı indiremedim yardımcı olur musunuz?

yni dizistü aldım bazılarını bilsekte bakalım işe yarayacaklarmı

teşekkür ederim.

"Pro sürümü de bulunan programın, o sürümünde pil bittiğinde alarm özelliği bulunuyor." çok komik : )

PDF oluşturmak için doPDF de kullanılabilir aslında. Yine sisteme yazıcı olarak ekleniyor. Tamamen Türkçe ve gayet basit. Ücretsiz olmasına rağmen içerisinde reklam ya da benzeri şeyler de yok. Tavsiye ederim...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir