BlackBerry'den 1 dolara Gizli Sohbet seçeneği

BlackBerry Messenger, ayda 1 dolar ödemeyi kabul edenlere bu önemli yeniliği de sunacak!

BlackBerry'den 1 dolara Gizli Sohbet seçeneği

BlackBerry geçtiğimiz günlerde BBM uygulamasını güncelleyerek BlackBerry 10, Android ve iOS kullanıcıları için önemli yenilikler getirmişti. Android için "Material Design" arayüzünden ilham alınarak tasarlanmış yepyeni bir BBM deneyimi sunan güncelleme, iOS platformu için de önemli yenilikleri kapsıyordu.

Şirketin yeni BBM mesajlaşma uygulaması ile getirdiği en dikkat çekici özellik ise aylık 0.99 dolarlık bir ücretle sahip olunabilecek "Gizli Sohbet" (Private Chat) aboneliği oldu. Bu fonksiyonla birlikte sohbetteki kişilerin isimleri ve yeni mesaj bildirimleri gizli kalıyor. Böylece kullanıcıların kimlikleri gizlenmiş oluyor. Ayrıca sohbet oturumu sonlandıktan belirli bir süre sonra kendini yok edebiliyor.

Abonelikle birlikte sahip olunacak "Mesaj Düzenleme" özelliği ise kullanıcıların gönderdikleri mesaj ve resimleri geri çekebilmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılar bu sayede mesajları düzenleyip tekrar gönderebiliyor.

"Gizlilik ve Kontrol" paketi olarak adlandırılan bu abonelik seçeneği ile birlikte mesaj ve resimlerin belirlediğiniz saatte gönderilmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

iyi fikir, kazanç sağlayabilir.

kullanan yok ki bbm i eskiden popülerdi bende baya bi pin treni yapıyordum :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir