Böyle bir buzdolabına ihtiyacınız var mı?

Buzdolabı normalde ilginizi çekmeyebilir. Ama Samsung'un bu modeli, diğerlerinden o kadar farklı ki!

Böyle bir buzdolabına ihtiyacınız var mı?

Samsung'un yeni Ultra HD 4K LCD ekranlı buzdolabı, tüketim çılgınlığının geldiği son noktayı gösteriyor olsa gerek... ve CES'deki şirketlerin fikirlerinin tükendiğini.

Samsung'un yeni buzdolabı T9000 Four-Door Refrigerator, CES koridorlarında rastlayacağınız ilginç, ama birkaç kişiden fazlasının ilgilenmeyeceği aletlerden bir tanesi. T9000, Triple Cooling adındaki bir teknolojiye sahip ve Samsung'a göre iki kompresörünün yardımıyla nem seviyesini koruyabiliyor, böylece yiyecekleri taze tutuyor. Ancak bu özellikler diğer önde gelen buzdolaplarında da var. T9000'daki kimsenin işine yaramayacak özellikler arasında ise büyük bir LCD dokunmatik ekran, takvim, hava durumu uygulaması ve hatta Evernote not alma uygulaması var. Buzdolabı, bir bebek izleyicisine bağlanıp mutfaktan bebeğinizi izlemenize de izin veriyor. Hatta bebeğinizi duymanız bile mümkün.

4.000 dolarlık bu buzdolabının, aynı işleri telefonumuz veya tabletimizle yapmak varken işlerinizi gerçekten kolaylaştırıp kolaylaştırmayacağı bizce oldukça tartışmalı.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

samsung teknolojinin iyice suyunu çıkardı ha... şu devirde 4k lcd yi ne yapcaz buzdolabı kapağında.. bluray player a falanda bağlanıyordur bu şimdi taze kalan besinlerle uhd film deneyimi falan :p

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir