Bu Bitcoin'li Saat Sadece Bitcoin ile Alınabiliyor

Paranızın veya kartınızın işe yaramadığı, yalnızca Bitcoin ile satın alınabilen saat, Bitcoin'lerini sabırla tutanları hedefliyor

Oynat Bu Bitcoin'li Saat Sadece Bitcoin ile Alınabiliyor Paranızın veya kartınızın işe yaramadığı, yalnızca Bitcoin ile satın alınabilen saat, Bitcoin'lerini sabırla tutanları hedefliyor

10. yaşını kutlayan Bitcoin'in yaygınlaşmasını hala bekliyorsanız, artık zamanın geçişini Bitcoin temalı saatinizle de seyredebilirsiniz.

Big Bang Meca-10 P2P'yi alabilmek için Bitcoin'e ihtiyacınız var, yani kredi kartınız veya nakit paranız geçmiyor. Yalnızca internet üzerinden satın alınabilen saat, Hublot tarafından 210 adet üretilecek. 210 sayısı, üretilebilen toplam Bitcoin sayısı olan 21 milyona bir referans içeriyor.

Saatlerin her biri, Bitcoin transferiyle ilgili kimlik numarasını üzerinde taşırken mavi deri kayış, Hublot'a göre blockchain'den ilham alan fütüristik bir tasarım sunuyor.

Hublot tarafından Hong Kong'ta yukarıda izleyebileceğiniz dramatik videoyla tanıtılan saatin fiyatı resmi olarak açıklanmadı. Ancak Bloomberg'e göre saat, 25.000 dolara satılacak. Yani saati 4 Bitcoin ile alabileceksiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz