Bu, gerçekten Windows Phone'un giriş ekranı!

Windows Phone için hazırlanan bu "giriş ekranı", alıştığınız kutucuklu ekrana hiç benzemiyor!

Windows Phone'un giriş ekranına bunları yaptılar

Windows Phone'lu telefon sahipleri, kutucukları, arka plan görüntüsünü, tema renklerini ve diğer seçenekleri değiştirerek cihazlarını kişiselleştirebiliyorlar. Bununla birlikte kutucuklu arayüz yerine farklı bir düzene sahip, yeni bir giriş ekranı kullanmanıza izin verilmiyor.

Winphoneviet.com web sitesiyse saydam kutucukları ve özel arkaplanları kullanarak giriş ekranında etkileyici sonuçlar elde etmeyi başarmış görünüyor. Sizin de sağdakine benzer bir giriş ekranı elde etmeniz mümkün, ancak aynı sonuçları alabilmek için biraz uğraşmanız gerekiyor. Yukarıdaki videoda arkaplanın nasıl oluşturulduğunu görebilirsiniz. Yapılanlar size çok zor geliyorsa, bu adresteki hazır görsellerden birini Windows Phone'lu telefonunuzda deneyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

hangi windows phone telefon modellerinde olacak bu özellik ?

Gerçekten dalga geçiyor olmalısınız ???? Adam fotoşoptan sadece düzenleme yapıyor. Bunu wp telefonlarda nasıl kullanıcaz ? Chipin editorleri windowsphone kullananları aptal yerine koymaya devam etmekle siz bişey kazanmazsınız aksine kaybedersiniz okeyyyy ????

İlginç deneyelelim bakalım

bu ne lan eskisi daha güzel ,metroyu çok sevdim

Windows Phone kullanıcıları olarak buna gerçekten çok ihtiyacımız var.

çok daha güzel görünüyor.

Adamlar zehir zehir. Çok zekice. Eve gidince deneyeceğim.

eğer bu giriş ekranı doğru ise milletin beğenmediği symbianın ne eksiği var görsel olarak

@13:04 gerçekten yapay zeka olmalısın. Burda fotosop falan yok linke tıklayıp ordaki resimlerden birini başlangıç ekranı fotoğrafın yapıyorsun ve kutucuklar saydam olduğu için oraya gelmiş gibi gözüküyor yoksa sistem güncellemesine gerek yok bunu bile anlayamadan 'Windows Phone kullananları aptal yerine koymakla bla bla bla okeyyyy?' gibi bir tabiri kullanmana söylicek söz bulamıyorum aksine linke tıklama zahmetinde bulunsaydın chipe teşekkür ederdin.

Haberi düzgün bir şekilde okumuş olsaydınız yukardaki saçma yorumların hiçbiri olmıcaktı haberi anlayan bir kişi bile yok allam ya

Kutucukların arkaplan desteğini kullanarak bir nevi telefonu kandırarak yapıyorsunuz bunları. Lütfen haberi dikkatli okuyun. Kutucuklar duruyor sadece arkalarındaki renk siyah olduğu için yokmuş gibi oluyor.

Nokia budur parayı ver sonra sinirden kudur... İos aldım dostlar!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir