LG G3: Quad HD ekrana sahip ilk cep testte!LG G3: İnceleme

1 / 18

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Cok tatli telefon tavsiye ederimpil sikintisi vardi biraz 2 tane guncellemeyle hem peeformansi iyilesti hem pili

ilk Quad Hd ekranlı telefon Vivo Xplay 3s .... İnsanları yanlış bilgilendirmeyin

3g si olmayan bir son teknoloji ürünü olurmuu !!!!

Bende ithal lg g3 32 gb 504k sea aldım 1250 tl ye geldi pil ve ısınma normal hiçbir sıkıntısı yok yalnız gereksiz google uygulamaları hatta chrome silinmiyor bende devredışı bıraktım birde lg nin smart ve sağlık ekranını da kaldırdım birçok uygulama pili götürüyor bu uygulamaları kaldırmazsanız pili öldürüyor normalde birgün rahat rahat yetiyor 2 k ekran güzelliğini yaşıyorsunuz herşey çok gğzel sade ve kaliteyi yaşatıyor teşekkürler lg

LG3 de wathsap'tan gelen resim ve yazışma içeriklerini nereden silebilirim..??

@07 Ağustos 2015 14:52 G3 te silinmiyor o. ömürbillah kalıyor orada

@25 Ağustos 2015 10:53 silmesini biliceksin, silinemeyen bişey yoktur!

LG G3 aslında hoş ve kullanışlı bir telefon bir kusuru LG bir türlü kamera sistemini sağlamlaştıramadı hani pili bitik bir elektirik alırsın o elektiriğin ışığı gündez yüzlerce insanı taşır ama gece bir kişinin önünü göstermez ya hanı LG g3 dahil tüm kamerası da o kadar berbat gündüz çekimi harika gece çok kötü çakma bir çin telefonu bile ondan iyi resim çekiyor elimde LG 3g var, 13 piksel. birde __doodge,DG800 çin malı 13 piksel kamera DG800 gece çekimi, LG g3 ten 5 kat daha iyi.

Sen de yorum yaz

LG G3: İnceleme

LG G3 resmi olarak tanıtıldı ve ilk söylentilerde olduğu gibi, Quad HD bir ekrana sahip. Bu süper keskin görüntüye sahip cep telefonunu sizin için inceledik.