Bu yenilik koşucuları motive edecek

TomTom spor saat sahipleri koşu bilgilerini 'cebinden' izleyecek!

Bu yenilik koşucuları motive edecek

TomTom (TOM2) bugün, TomTom Runner ve Multi-Sport GPS Spor Saat yelpazesini artık Nike + ile bağlantılı hale geleceğini duyurdu. Kullanıcılar artık, Nike+ topluluğu ile kendi gelişimlerini izleyecek, arkadaşları ile yarışacak ve başarılarını paylaşarak NikeFuel kazanabilecek.

TomTom Tüketici Bölümü Genel Müdürü ve Kurucusu Corinne Vigreux konuyla ilgili şöyle konuştu:  "Bu 2011 yılında Nike + SportWatch lansmanı ile başlayan ve Nike ile TomTom tarafından desteklenen ortaklığın bir sonraki adımı oldu. Biz TomTom kullanıcılarının kullandığı platformlara Nike+ gibi bir sektör liderini eklemekten heyecan duyuyoruz.''

Koşucuları motive edecek 

Nike Global Running Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Adam Roth ise şunları söyledi: "Bir sporcunun ilk veya en hızlı koşusu olsun fark etmez, Nike+ tüm koşucuları motive etmek için bir ilham ve bilgi sağlar. Tüm deneyimleri nerede koşarsa koşsun veya hangi cihazla koşmayı tercih ederse etsin, çok daha fazla koşucuya sunabileceğiz.''

TomTom GPS Spor Saatleri aktiviteleri, otomatik olarak çoklu çalışan sitelere ve Nike+, TomTom MySports, RunKeeper, MapMyFitness, Jawbone, Endomondo ve Strava dahil olmak üzere birçok aplikasyonda senkronize edebiliyorlar. Faaliyetler, diğer açık platform topluluklarına elle yüklenebiliyor. TomTom GPS Spor Saatleri, zaman, mesafe, hız, kalp hızı ve bir aktivitede yakılan kalori dahil olmak üzere  gerçek zamanlı bilgilerini izliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Gayet güzel.Eski totomlarda alt geçitleri geç görme sorunu vardıçHerhalde onu da düzeltmişlerdir.Gayet güzel bir firma ama ürünlerinde keşke küçük bir indirim yapsalar.:)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir