Call of Duty WWII'nin Nazi Zombi Modu Ortaya Çıktı

Dünyaca ünlü seri Call of Duty'nin yeni oyunu WWII'ye Nazi Zombi modu da geliyor. İlk video yayınlandı bile...

  • Ercan Uğurlu
Call of Duty WWII'nin Nazi Zombi Modu ortaya çıktı

Yıllardır bıkmadan oynadığımız ve her bir oyunuyla bizi yeni bir savaş arenasına çıkartan Call of Duty, yeni oyunuyla 3 Kasım'da geliyor. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek olan yeni Call of Duty oyununun adı ise WWII. Bir kez daha İkinci Dünya Savaşı'nı tema alan Call of Duty, elbette yine yeni modları da beraberinde getirecek. Bunlardan biri de Nazi Zombi modu.

Oynat Call of Duty WWII'ye Nazi Zombi modu Dünyaca ünlü seri Call of Duty'nin yeni oyunu WWII'ye Nazi Zombi modu da geliyor.

Daha önce de hakkında geleceği açıklanan Nazi Zombi modu için sonunda resmi video da geldi. Tahmin edilebileceği gibi bu modda düşmanlarımız, yine Naziler. Zombi Nazi subaylarına karşı amansız bir mücadele vereceğimiz yeni mod için açıklamada bulunan geliştirici ekip, Nazi Zombi modunda korkutucu bir yolculuğa çıkacağımızı söylüyor. Akla hayale sığmayan karanlık güçlerin olduğu bir köye yolculuk yapacağımız bu modda neler göreceğimizi hemen yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Call of Duty WWII, söylediğimiz gibi 3 Kasım'da satışta olacak. Ancak ön sipariş verenler, 25 Ağustos'ta oyuna erken erişebilecekler.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost