Cepten kontrol edilebilen alarm sistemi!

Dünyanın her yerinden bir cep telefonu ile kontrol edilebilen bu özel alarm sistemi ile tanışın!

Cepten kontrol edilebilen alarm sistemi!

Next&Nextstar, dünyanın her yerinden yalnızca bir cep telefonu ile hükmedebileceğiniz ve pek çok sofistike özellik ile donatılmış Next Kablosuz Alarm Sistemi ile evinizin ve işyerlerinizin güvenliğini sağlıyor.

Uydu cihazları ile adım attığı elektronik sistemleri sektöründe, gelişen teknoloji ve değişen trendleri göz önüne alarak ürün gamını günbegün genişleten Next&Nextstar, pek çok gelişmiş özelliğin bir araya geldiği Next Kablosuz Alarm Sistemi ile ev ve işyerinizi güvence altına alıyor.

Dünyanın her yerinden hükmedin

Next Kablosuz Alarm Sistemi'nin sahip olduğu akıllı güvenlik teknolojisi sayesinde, cep telefonunuzun yalnızca birkaç tuşuna basarak, dünyanın her neresinde olursanız olun, cihaza kolayca hükmedebilirsiniz. Tam dokunmatik cam tuş paneli, LCD ekran-ses göstergesi ve 10 kumanda'ya kadar kontrol imkanı sunan Next Kablosuz Alarm Sistemi ile gözünüz arkada kalmayacak.

Tamamen kullanıcı dostu bir biçimde tasarlanan Next Kablosuz Alarm Sistemi, kolay kurulumunun yanı sıra, üzerine bağlı aygıtları kontrol edebilme ve o anda ortamda bulunan sesleri dinleyebilme ayrıcalığını sunarken, tüm işlemleri gerek telefonda, gerekse cihaz başında duyacağınız Türkçe sesli cevaplama sayesinde, basitçe gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor.

Her duruma göre programlanabilme

Kullanıcıların güvenliği için pek çok gelişmiş özelliği bir arada bulunduran Next Kablosuz Alarm Sistemi, siz dışardayken telefon kesildiğinde veya, pencere-kapı açık kaldığında gereken uyarıyı veriyor olmanın yanı sıra, sadece hırsızlık için değil, yangın veya diğer acil durumlar için de programlanabilme özelliğine sahip. 433 MHZ kablosuz frekans, Ademco, Contact ID merkez formatları, opsiyonel GSM/GPRS/TCP-IP iletişimi özellikleri ile donatılan Next Kablosuz Alarm Sistemi'nde ayrıca, sistem üzerine 2 CMS, 4 telefon numarası kaydedebilme ve çeşitli senaryolar ayarlayabilme prototipleri de mevcut.

Next Kablosuz Alarm Sistemi'yle birlikte; 2 adet hareket dedektörü, 1 adet kapı sensörü, 2 adet uzaktan kumanda ve sistemi kurabileceğiniz diğer aparatları da kutuda kullanıcıya sunuluyor. YE-KA1100 E/T Next Kablosuz Alarm Sistemi; tavsiye edilen satış fiyatı: 460 TL+KDV

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir