CHIP Online uzmanlarını ödüllendiriyor

Kusursuz bir kablosuz internet deneyimi yaşamaya var mısınız? İşte yapmanız gerekenler...

Uzmanlar kazanacak!

Türkiye'nin en iyi teknoloji portalı CHIP Online için en önemli değer elbette takipçileri. Her gün güncellenen haber, makale ve ürün inceleme sayfalarımıza ek olarak teknoloji meraklılarının aktif tartışmalara katıldığı, birbiri ile düzeyli fikir alışverişlerinde bulundukları CHIP Online Forum özellikle okurların birbirine yardımcı olduğu "uzmanına sorun" bölümü ile çok önemli bir eksikliği gideriyor.

Bu ay CHIP Online Forumda uzmanlarımızı ödüllendirmeye karar verdik. Nisan ayı sonuna kadar "uzmanına sorun" bölümünde en çok soruya yanıt veren iki uzmanımıza Asus'un DSL-N10 router'ını ve bu router ile en yüksek performansı verecek USB-N10 kablosuz ağ adaptörünü hediye edeceğiz. Bu ikili sayesinde ev veya ofisinizde kablosuz ağ performansınız ve çekim gücünüz atacak.

Uzmanlar kazanacak!Neden DSL-N10 ve USB-N10?
ASUS DSL-N10 yüksek çekim gücüne sahiptir. Eviniz veya iş yeriniz için ideal çözüm olan DSL-N10 ile 4farklı Kablosuz Ağ oluşturabilir ve bu ağlara farklı hızlar atayabilirsiniz. Tamamen türkçe arayüz ile gelen ASUS DSL-N10 aynı zamanda arıza halinde 3Yıl boyunca birebir değişim garantisindedir.

ASUS USN-N10 bilgisayarınızı kablosuz bağlantının özgürlüğüne yükseltecek. Utra küçük boyutu ile hem taktığınızda unutacak hem de maksimum çekim gücü ve performansa erişebileceksiniz.

Yarışmamız şu andan itibaren başlamıştır! Nisan ayı sonunda değerlendirmemizi gerçekleştirecek ve en çok soruya yanıt veren uzmanlarımızı bulup çıkarıp bu sayfadan ilan edeceğiz!

Tüm Forum takipçilerimize başarılar diliyoruz!

CHIP Online ekibi

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Asus Dsl n-10 kullanıyorum,Mutluyum fakat adslhat ışığım hiç bir zaman yanmıyor bir arızası var sanırım, fakat şuanda internette geziyorum:D

Modemim var, işim çok :) Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

USB Host umts desteği yok... bence benim işime yaramaz...

Eğer US Robotics olsaydı o zaman ilgilenirdim

Ben ödül ile teşvik edilmesinden ziyade saygınlık için uzmanına sorun köşesinin rağbet görmesini beklerim.
Ancak uzunca bir süredir gözlemlediğimizde uzmanına sorun köşesindeki sorulardan tutun da verilen yanıtlara kadar saygınlık derecesini pek tatminkar bulmamaktayım.

US robotics olsa daha süper olurdu.

Arkadaşlar benim laptop çok ama çok yavaş ne yapmam lazım yada hangi programı yuklemem lazım saygılarımla

bigseyarın dili ingilzce dır nasın türkce dil yüklerım

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir