Chrome, Firefox ve IE için 20 süper eklenti!

İster Chrome kullanın, ister Firefox veya IE, bu eklentiler web deneyiminize seviye atlatacak!

Chrome, Firefox ve IE için 20 süper eklenti!

Modern web tarayıcıları için o kadar çok eklenti var ki, hayatımızı kolaylaştırmak için hepsinden uzak durmak bize daha çekici bir seçenek gibi görünebiliyor.

Ancak bu eklentilerin birçoğunun çok faydalı olduğu, sıkça kullandığınız hizmetlerle entegre olarak hayatınızı kolaylaştırdığı da bir gerçek. Web tarayıcınızın eklenti mağazası içinde kaybolmanızı engellemek için, Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer'ı destekleyen en iyi 20 eklentiyi seçtik.

1. Buffer

Bufferin ana amacı, sosyal medya gönderilerinizi güne yaymanızı sağlamak. Araç aynı zamanda birden çok sosyal ağda paylaşımı da kolaylaştırıyor.

2. LastPass

Modern web tarayıcıları parolalarınızı hatırlayabiliyor. Ancak parolalarınız üzerinde daha iyi bir denetime sahip olmak isterseniz, işlevlerle dolu, çapraz platform destekli LastPass'ı denemelisiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Listede yok ama olmazsa olmaz bir eklenti "Super Drag"

Chrome eklentilerini Opera için de kullanabilirsiniz.

16.sırada yer alan "The Great Suspender" eklentisini Firefox'ta kullanmak istiyorsanız "Suspend Tab" adıyla arama yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firefox kullanıyorsanız Lazarus adlı eklentiye ihtiyacınız olmadan ayarları kişiselleştirerek aynı işlemin eklentisiz de yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik es kaza bilgisayarınızda başka bir program çalıştırırken mavi ekran hatası görürseniz bile Firefox tarayıcınızı açtığınızda , o an bir siteye yorum yazarken bu hatayı görmüşseniz yorumunuzun dahil yazdığınız kadarıyla saklandığını ve aynen işinize devam edebileceğinizi görebilirsiniz ...

Alin benden de size en güzel Firefox eklentileri..Adblock plus, Dragit, Speed Dial, Thumbnail Zoom Plus, Context Search x, Download helper, x-notifier..

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez

İe ye ekllenti kurulabildiğini bilmiyordum

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez ---------------------------------------------------------- firefoxa --download helper--- eklentisini kur. başlattığın tüm videoları sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsin bununla.

@10 Nis 2014 22:57 Hemen hemen

Yılın En İyi Eklentileri!! http://bc.vc/WX1RBY

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir