Chrome'u uçuran eklenti!

Sadece tek br eklenti ile, Chrome'a bir kamyon dolusu yeni özellik kazandırın!

Hüseyin Cem Köylü

Google'ın tarayıcısı Chrome git gide daha yetenekli hale geliyor. Ama Pig Toolbox isimli tek bir eklentinin Chrome'a kazandırdığı yetenekler, gerçekten alkışı hak ediyor.

Adından da anlaşılacağı üzere Pig Toolbox (alet kutusu), pek çok aracın bir arada bulunduğu bir eklenti. Bu sayede her işlem için farklı bir araç indirerek araç çubuğunuzu doldurmak zorunda kalmıyorsunuz. Fare jestleri, YouTube ile ilgili araçlar, otomatik Gmail kontrolcüsü, içeriksel kısayollar, ekran görüntüsü almak, bloklistler oluşturmak ve çok daha fazlasını Pig Toolbox tek bünyede toplayarak hem sizi ayrı araçları bulma derdine sokmuyor, hem de araç çubuğunuzun daha düzenli olmasını sağlıyor.

Aracın bazı fonksiyonları sadece Windows'a özel fakat yine de işinizi görebilecek pek çok özelliği diğer platformlarda da bulunduruyor.

Pig Toolbox hakkında daha detaylı bilgi almak ve eklentiyi indirmek için Chrome Web Store'u ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Güzel bir şeyler ama daha açıklık olması aydınlatıcılık asçısından yararlı olur.Bizler oyun ile ilgilenmiyoruz sanıyorum bu sadece oyun ile ilgili olsa gerek.

@05 Haz 2012 16:28 ya bu eklentiler iyi güzelde kurarken webteki ve pcdeki verilerinize ulaşma izni istiyor kuranlarda kek gibi bu izni veriyor oyle degilmi?Sizce bunda bi sakatlık yok mu?hayır webteki veriler yetmiyor bide pcdeki verilere ulaşma izni istiyor bence sakat bu iş....

hızı nasıl etkiliyor?

bu bilgisayarınızda tüm veriler derken neyimi istiyo bu uygulama benden?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir