CREA'dan güneş enerjisi ile çalışan mobil kit

Crea BHC-1 kolay kullanımı, güneş enerjisi ile şarj olması ve ses netliği ile ilgi çekiyor.

CREA'dan güneş enerjisi ile çalışan Bluetooth kit

Trafikte cep telefonu ile konuşmanın ne kadar tehlikeli olduğu artık tartışılmaz bir gerçek. Handsfree araç kitleri, bu aşamada araç sürücülerine çok yardımcı oluyor. Bluetooth standardının da artık hemen hemen tüm cep telefonlarında bulunduğunu göz önüne alırsak, bu standart üzerinden araç içinde iletişim kurup kullanabileceğiniz pratik bir araç kitinin oldukça ilgi çekici olacağı aşikar.

Araç kitleri için enerji, kablo vs. derdini güneş enerjisi ile şarj olma imkanı ile ortada kaldıran BHC-1, Crea'nın sunduğu en ilginç ürünlerden biri. Kredi kartı boyutlarında sadece 13.3 mm kalınlığında ve 60 gr ağırlığında olan BHC-1 tam dolu şarjda 12 saat konuşma / 700 saat bekleme süresi sunuyor. Güneş panelleri sayesinde araçta gün içinde şarj edilebilen üründe gürültü engelleme ve ses iyileştirme teknolojisi bulunuyor. Bu sayede görüşmeler oldukça net gerçekleştirilebiliyor.

Sonuç olarak, dokunmatik tuşları ve tasarımı ile oldukça şık bir mobil Bluetooth araç kiti olan Crea BHC-1 araç güvenliğine önem veren sürücüler tarafından dikkatle incelenmesi gereken bir ürün.


Bilgi için:
CREA - 0 216 313 10 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Nasıl yani?

şimdi bunu alıp arabanın camına yapıştırınca insanların dikkati dağılmayacak mı sanki?
bence çok gereksiz bir alet

hem geceleri nolacak ay ışığıyla mı şarj edecek:)

Bunu cama takacaksın akşam biri gelip camları kıracak alıp gidecekler, istanbulda arabada pahalı cihaz bırakılırmı ya normal insan bile canavar olur görünce.

arkadaşlar gözden kaçırdığınız bir şey var hem camdan çıkarması çok basit kızağından çıkardınız zaman sorun kalmaz iş yerinizde bile kullanabilirsiniz,ayrıca şarz olayı 700 saat eh artık geceleri de varsın şarz etmesin.

Arkadaşlar o araçta güneşten şarz için istersen araç şarzı ile şarz et sonra cama takmanda gerekmez arabadan ayrılırken yanına alırsın.

Fiatları ne kadar arkaşım arabasında görmüştüm kullanışlı çok begendim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play