Crytek bu sefer herkesi ters köşeye yatırdı

Crysis'in mimarı Crytek'ten dev sürpriz: Bedava, online ve daha da önemlisi müthiş bir oyun geliyor!

  • Ertuğrul Süngü
Crytek artık online ortamlarda da boy gösterecek
Birçok farklı multiplayer mod ile karşımıza çıkacak

Uzun zamandır fısıltı olarak dolaşan yeni Crytek oyunu, sonunda netlik kazandı; Crytek yakın zamanda karşımıza ücretsiz bir online FPS ile çıkmaya hazırlanıyor.

Çin'de bulunan topluluk portalı Yesky'e göre, Cyrtek'in yeni ücretsiz online oyunu olacak olan Warface, düşündüğümüzden çok daha kaliteli olacak. Yesky'e göre Çin'de yapılan bir anket sonucunda elde edilen bilgilere göre, Warface'de kullanılacak olan grafiksel derinlik ve detay, onu Çin topraklarında en çok beklenen online FPS yapmış durumda.

Warface, Crytek Kiev tarafından hazırlanıyor ve isminden de anlaşılacağı gibi kendileri Crytek firmasının bir kolu. Kendilerini ürettikleri Far Cry ve Crysis gibi popüler PC oyunlarıyla tanıdık. Birçok ödüle layık görülmüş bir firma ve ürettikleri CryEngine grafik motoru ile grafik detayları konusunda daha önce görülmemiş işlere imza atmış durumdalar. CryEngine3 teknolojisi ile üretilecek olan Warface, yakın gelecek geçen ve içerisinde bolca asker teması göreceğimiz bir oyun olacak. Şu ana kadar açıklanan oyun modları arasında, yapay zekaya karşı ve yapay zekayla birlikte oynama, büyük boss savaşları ve de birçok FPS oyuncunun istediği gibi hızlı PvP oyun modları bulunacak.

Şimdilik ücretsiz olarak gözüken oyun hakkında en çok merak edilen özellikse, Warface oyuncularının silahlarını gerçek zamanlı olarak değiştirebilip, değiştiremeyecekleri. Akla ilk gelen cevapsa, zırh ve silahların aktif olarak kullanabilmesi gibi özelliklerin ücrete tabii olması...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

BU BEDAVA LAFI ÇOK BANEL GELDİ DAHA SONRA ÇIKMASIN KOKUSU

En çok merak edilen şey bence Türkçe dil desteğinin olup olmaması ..

Hadi hayırlısı .

hep böyle oynaması bedava oyun yapıyorlar ama her türlü itemlar gelişmiş özellikler paralı oluyor oynanmıyor oyun

BU BEDAVA LAFI ÇOK BANEL GELDİ DAHA SONRA ÇIKMASIN KOKUSU
____________________

Babalarının hayrına yapacak değiller tabikide. Ama yazının sonunda da belirtildiği üzere, oyunu oynamak bedava, zırh almak, üstün silahlar almak parayla. Tıpkı diğer online oyunlar gibi.

orada çalışanlarda babasının hayrına çalışıyodu zaten!

Oyun bedava ama silah ve zirhlar parayla

nfs worldde bedava ama 1 araba en az 40 tl :)

Çok güzel Devam Crytek durmak yok çalışan demir ışıldar Crysis 2'ye bir yama daha gelirse güzel olur hatta ilk Crysis'e bile bir yama daha gelirse mükemmel olur çünkü hala daha onda hatalar var ama herhalde ilki ile artık uğraşmazlar keşke gelse

yalnız bu parayla item işini bir tek valve düzgün yapabiliyor. tf2'yi bedava yaptı ama free olanlar çok rahat oyun oynuyorlar, premiumlarla aralarında ki item farkı çok az.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play