Darty'den bir çevrimiçi mağaza daha!

Çevrimiçi mağazalarına her geçen gün yenilerini ekleyen Darty, bu ürün için de yeni mağazasını açtı!

Darty'den bir çevrimiçi mağaza daha!

Web mağazalarını art arda faaliyete geçiren DARTY, darty.com.tr'de bir de online klima mağazası açtı. DARTY açılış için 01-05 Haziran tarihleri arasında klimalarda yüzde 20'ye varan indirimler sunacak.

DARTY'nin online klima mağazasında, yüzde 30'a varan tasarruf sağlayan Inverter fonksiyonlu Samsung ve DemirDöküm klimaların yanı sıra Baymak, LG, Regal, Airfel, Seg gibi markaların ürünleri de yer alıyor. Mağazada 9000 BTU'dan 24000 BTU'ya kadar soğutma kapasiteli klimalar bulunuyor. Klimalarda ücretsiz montaj ve eve teslim hizmeti sunan DARTY, istenilen herhangi bir tarihte klimanın teslimatını yapabiliyor. Ayrıca DARTY, montaj sırasında kullanıcı eğitimi de veriyor.

DARTY Yöneticileri, Tüketicilerin Darty.com.tr Online Klima Mağazası sayesinde her tür ihtiyaçlarına cevap verecek klima modellerine, en uygun fiyattan sahip olabileceklerini ileterek; yaz aylarında klima alanların yaşadığı en büyük sorun olan eve teslimat ve montaj hizmetlerine beklemeden ücretsiz olarak ulaşabileceklerini belirtiyorlar.

Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan DARTY, tüketicilerin karşısına web mağazası darty.com.tr'de cazip avantajlarla çıkmaya devam edecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

vatana millete hayirli olsun sonunda gercek pazari gordu.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir