Dell PowerEdge VRTX Türkiye'de!

Karmaşıklık, verimsizlik ve kısıtlılık sorunları Dell'in yeni çözümüyle tamamen ortadan kalkıyor!

Dell sorununuzu çözdü!

Dell, her boyutta işletmenin BT altyapılarındaki mevcut karmaşıklık, verimsizlik ve kısıtlılık sorunlarını çözümlemek amacıyla,bütünleşik altyapı çözümleri portföyünü genişletti. Uygulama ve iş yükü ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanılabilen bu yeni çözümle Dell, bütünleşik teknolojiyi, başta şube yapısına sahip kurumlar, küçük ve orta ölçekli firmalar olmak üzere çok geniş bir müşteri kitlesine sunuyor.

Türkiye Çözüm Grup Direktörü Didem Duru konuyla ilgili olarak: "Dell, kullanıcılarından aldığı ilham ve günümüz işletmelerini etkileyen ticari gerçeklerin bilinci ile yenilikler tasarlıyor ve bu yenilikleri farklı iş kollarına hitap edecek şekilde modern BT mimarilerine uyarlayarak sunuyor.

Dell'e göre, herkes için tek bir standart bulunmuyor. Bugün duyurusunu yaptığımız PowerEdge™ VRTX™ ile Dell, birkaç kişilik küçük ofislerden, dünyanın en büyük , hiper ölçekli veri merkezlerine kadar her boyutta işletmeye yönelik çözüm üretme konusunda farklı bir yaklaşımı olduğunu gösteriyor" dedi.

Dell EMEA Gelişen Pazarlar Bölgesi Kurumsal Ürünler Pazarlama Müdürü Tunç Erkan ise "Bugüne dek, iş yükü ve uygulama odaklı verimerkezi çözümleri büyük ölçekli işletmeler için tasarlanıyordu. Sistem boyutları, ortam faktörleri, sistem destek ihtiyaçları ve sahipolma maliyeti gibi pek çok sebepten dolayı bu çözümler, daha küçük boyutta ihtiyaçlara ve kapasiteye sahip şube ofisleri ya da küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanımına uzak kalıyor ve ihtiyaçlarına karşılık vermiyordu.

PowerEdge VRTX, başta sağlık, eğitim , perakendecilik, turizm ve bankacılık gibi sektörler olmak üzere, dünyada ilk kez ofis ortamında kullanım hedeflenerek tasarlanmış bütünleşik BT çözümüdür. VRTX bu işletmelerin etkin ve verimli biçimde büyüme ve rekabet için ihtiyaç duydukları esneklik, ölçeklenirlik, kolay yönetim ve BT desteği becerilerini onlara uygun maliyetle sunmaktadır. " şeklinde konuştu.

Dell PowerEdge VRTX, işletmelere basitleştirilmiş ve ölçeklenebilir bir veri merkezini tek bir şasi içinde, bütünleşik olarak sunarken, yenilikçi tasarımı sayesinde ayrı ayrı cihazların birleştirilmesinden doğan dağınıklığı ve birden çok yönetim aracı kullanma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Dell'in rakiplerinden ayırıcı özelliği, fiyatlar!

Dell'in rakiplerinden ayırıcı özelliği, fiyatlar!

Dell'in rakiplerinden ayırıcı özelliği, her boyutta işletmeye uyacak şekilde ölçeklenebilir BT çözümleri sunmasına dayanıyor. Müşteri odaklı yaklaşımın bir uzantısı olarak Dell, dünyada ilk defa uzak ve küçük ofis ortamları düşünülerek sıfırdan tasarlanmış, yerden tasarruf ve ofis ortamına kolayca uyum sağlayan tek bir kasa içinde ve kurumsal özelliklerde bütünleşik BT çözümü; PowerEdge VRTX'i Türkiye'de satışa sunuyor. (Dell introduces PowerEdge VRTX). Dell PowerEdge VRTX işletmelere ve Dell kanal iş ortaklarına aşağıdaki özellikleri sunuyor:

• Mükemmel sadelik ve basitlik: Sunucuların, veri depolamanın, ağ bileşenlerinin ve sistem yönetim araçlarının tek bir kompakt kasa içinde buluştuğu PowerEdge VRTX, her bir görev için ayrı olarak kurulan sistemlere oranla yüzde 86 daha az kablo kullanıyor ve kullanıcılara zamandan ve emekten büyük bir tasarruf sağlıyor. Buna ilave olarak PowerEdge VRTX, ayrı ayrı harici cihazların entegrasyon ihtiyacı ve bu cihazlara yönelik çok sayıda yönetim arayüzünden doğan karmaşıklığı, masrafı ve dağınıklığı da ortadan kaldırıyor.

• Daha fazla verimlilik: Dell'in PowerEdge VRTX için Dell OpenManage Essentials yönetim yazılımında yaptığı özel güncellemeler sayesinde, kullanıcılar artık daha fazla verimlilik elde edebiliyor. Bu güncellemeler kapsamlı, uzaktan kontrol edilebilir, ilave yazılıma ihtiyaç duymayan sistem yönetimini ve uzak noktalarda VRTX çözümlerini coğrafi olarak görüntüleme becerilerini de içeriyor. Her bir PowerEdge VRTX sistemi, Dell'in Şasi Yönetim Denetleyicisi (CMC) konsolu içeriyor. Bu konsol sunucu, veri depolama sistemi ve ağ bileşenleri üzerinde bütünleşik ve akıcı bir kontrol sağlıyor.

• Önceden konfigürasyonu yapılmış çözümlerle daha fazla değer: Dell PowerEdge VRTX, BT kanal ortaklarının önceden konfigürasyonu yapılmış gelişmiş iş çözümlerine sektöre özel yazılım ve hizmetlerle katma değer sağlama ihtiyaçlarına da önemli bir yanıt getiriyor.

Satış fiyatı ve satışa sunulma tarihi

PowerEdge VRTX kanal ortakları aracılığıyla bugün itibariyle Türkiye'de satışa sunuluyor. PowerEdge VRTX konfigürasyona göre 9,900 USD'dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Okuyucu Yorumları