Dev gibi bir 3D televizyon!

Dev ekran dendiğinde aklınıza ne geliyor bilinmez ama bu TV'yi yapanlar sizi de çok şaşırtacak!

  • Gökay Özbudak
Samsung'dan dev ekran 3D!
Avatar'ı gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz...

Artık evlerde de kendine yer edinmeye başlayan 3D teknolojisini barındıran bu yeni televizyonu evinizde bir yere koymakta zorlanabilrsiniz zira kendisi 65". James Cameron'un, herkesin gerçekten 3D TV keyfine varabilmesi için alabilecekleri en büyük 3D TV'yi almaları gerek, dediğini duyan Samsung yetkilileri UN65C8000'i ortaya çıkardı.

240Hz tazeleme oranıyla ve 3D LED ekranıyla 65" Samsung televizyon, görüntüleri de oldukça akıcı ve net gösteriyor. Televizyonun diğer özellikleri arasında Wi-Fi bağlantısı da bulunuyor.

Normal sayılabilecek boyuttaki 3D TV'lerin şu an oldukça pahalı olduğunu düşünürsek, 65" bu Samsung televizyonun 6.000 dolarlık fiyatına da pek şaşırmamak lazım. Ayrıca televizyonun yanında iki adet 3D gözlük ve "How to train your dragon" filminin bir 3D Blu-ray kopyası da müşteriye veriliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

param olsa alırdım bunu bak

bunun için studyo tipi ev almak lazim :D:D:D yani evde hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç biyere sıgmıyo

Bu televizyon aynı serisinden başka bir model İstanbul Bilişimde 35 bin TL'ye satılıyor. Nasıl oluyor da 6000 dolar oluyor anlanmadım

tüpü bırakamadan 3d hd cıktı hadi hayırlısı ben duruyorum teknoloji yürüyor neyse tvye ayıracaz artık bir bütce fakat laptop kablosuz baglana bilirmi bu tvye internet gibi...

zira kendisi 65".
-----------------------------------
65 ne 65 inch`mi?

CHIP Online Notu: ('') inç anlamındadır.

Eh madem James Cameron, "herkesin gerçekten 3D TV keyfine varabilmesi için alabilecekleri en büyük 3D TV'yi almaları gerek" demiş bari yanında Avatar 3D verselerdi.(her ne kadar halen çıkmadıysada).
Şahsi fikrim Camerona katılarak 3D destekli full hd (artık ne oluyosa) projectörler en iyi keyfi verecek.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play