Digiturk'te Star Wars maratonu başlıyor

İlk 6 Star Wars filmi 10-16 Aralıkta Türkiye'nin ilk Star Wars kanalı Moviemax Star Wars HD'de.

Star Wars maratonu başlıyor!

Sinemaseverlere sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çeken Digiturk, Star Wars kanalı ile kullanıcılarına benzersiz ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi bulunan Star Wars serisi, 9 Aralık gece yarısı açılacak Digiturk'ün pop-up kanalı 'Moviemax Star Wars'ta yayınlanmaya başlayacak. Türkiye'nin ilk Star Wars kanalı olarak hayata geçen maraton, 16 Aralık gece yarısına kadar devam edecek.

Işın kılıçlarınızı hazırlayın; 9 Aralık gece yarısı geliyorlar...

Digiturk film paketi üyeleri; Darth Vader, Yoda, Anakin, Luke Skywalker, Han Solo ve R2-D2 gibi efsane karakterleri ile milyonları kendine hayran bırakan ve sadece Digiturk'te yayınlanacak 6 filmin yer aldığı seri ile buluşacak.

Maratonda, Orijinal Yıldız Savaşları üçlemesi ve Öncül Yıldız Savaşları üçlemesinin yanı sıra 2008'de yayınlanan 'Star Wars – The Colone Wars' animasyon filmi, daha önce Türkiye'de hiç yayınlanmamış Star Wars'a ilişkin çekilen üç belgesel; The Story of The Star Wars Trilogy (2004), Scinece of Star Wars (2005) ve The Legacy Revealed (2007) da yer alacak.

Sinema sektörünün yanı sıra, izleyicilerine birçok alanda farklı bir bakış açısı kazandıran Star Wars, yayınlandığı tarihten itibaren içerdiği felsefe ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmıştı. En iyi filmlerin adresi Digiturk, efsane serinin tüm film ve belgeselleri için herkesi 9 Aralık Çarşamba gece yarısı 'Moviemax Star Wars' kanalına bekliyor

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Hadi ya Digitürk'müş. Paçamı kurtarana kadar canım çıktı. Bulaşmayın, ne digitürk'e ne de d-smart'a...

cihazı alıcaz ddiler ne gelen var ne giden aradım bu sefer de getirmezseniz cihazın parasını alırız dediler onca işim arasında dijiturk aradım, teslim ettim abone olurken iyi iptal ederken işkence,pronet gibi

Yayın kalitesi bakımından şuanda en iyi platform digiturk diyebilirim. Bu haberle de mevcut üyelerine verdiği önemi gösteriyor bence.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play