Dünya'nın en küçük MP3 çaları şaşırtıyor...

Kim "en küçük MP3 çaları ben ürettim" diyorsa; bu şaşırtıcı MP3 çaları henüz görmemiş demektir...

Dünya'nın en küçük MP3 çaları şaşırtıyor...
Bu mp3 çalar sadece 16 × 25 × 22mm

Bazen sadece dolaşmak isteriz ve üzerimizde ekstra ağırlık olmadan dolaşmanın keyfi bir ayrıdır. Thanko sayesinde bu gerçek oluyor.

Belki de dünyanın en küçük mp3 çaları unvanına aday bu mp3 çalar Thanko tarafından Micro Sports MP3 Player adında piyasaya sunuluyor. Adından da anlaşılacağı gibi spor yaparken üzerimizdeki ekstra ağırlıklar bizi çok rahatsız eder ama yine de sevdiğiniz birkaç şarkı ile daha iyi konsantrasyon sağlayabiliyoruz. Thanko'nun ürettiği, 2 ve 4 GB boyutlarında ve hem Windows hem de Mac OS destekli. Üstelik USB bağlantısı ile bilgisayarınızdan bu küçük mp3 çalara istediğiniz şarkıları atarak keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Kulak içi bir yapıya sahip Micro Sports ile ayrıca stereo olarak şarkıları dinlemenizde mümkün. 2'nci bir kulaklığı Micro Sports'a bağlayarak hem sağ hem sol kanallardan gelecek ses ile stereo mp3 dinlemeniz mümkün.

Fiyatı da uygun bir seviyede: 55 dolara bir adet Micro Sports alabilirsiniz. Üstelik sadece 8 gram ağırlığında. Gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Yaşar Tuna Zorlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

kulak içi kulaklık olsa daha rahat olurdu :D hem yerinde daha sağlam tutunur:)

2 tane alıcaksın bundan. iki kulakta iki farklı müzik dinleyeceksin.
beyin egzersizi :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir