En ucuz ultrabook'lar!

Bazıları Türkiye'de olmasa da, ucuz ultrabook arayanlar için piyasada o kadar çok seçenek var ki...

En ucuz ultrabook'lar!

Dizüstü bilgisayar almayı aklına koymuş her kullanıcı, modeller arasında tercih yapmaya çalışırken bir ara mutlaka hafif, ince ve şık ultrabooklara bir göz atar. Ama ultrabookların fiyatları pek çok kullanıcının ayırabildiği bütçenin üzerinde... En azından kısa süre öncesine kadar öyleydi. Günümüzde neredeyse her üretici, nispeten daha düşük fiyatlı ultrabook modelleri sunuyor. Bu "ucuz" ultrabooklar, ya mevcut modellerin donanım açısından biraz daha zayıflatılmış biçimleri ya da özel olarak tasarlanmış modeller oluyor.

Önce ufak bir uyarı: burada sizler için listelediğimiz ultrabooklardan hiçbiri, Asus Zenbook, Toshiba Satellite Z930 ya da HP Envy Spectre XT gibi çok daha pahalı "asil" modellere kafa tutabilecek güçte değil. Hem işlem hızı ve grafik gücü açısından iddialı hem de ufak, ince ve hafif bir bilgisayar arayanların ne yazık ki 700 avrodan daha çok harcama yapmayı göze almaları gerekiyor.

Hazırladığımız galeride, 700 avro sınırının altında fiyatlara sahip 11 çekici ultrabook modeli bulacaksınız. Tıklayın...

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ucuz dediğini 700 euro insaf..burası türkiye 1000 lira altı ucuz olur burda

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir