Evlerde 'kablosuz eğlence' dönemi!

TP-Link'in çift kanallı "kablosuz eğlence adaptörü", tüm cihazlarınızı internete bağlıyor!

Evlerde 'kablosuz eğlence' dönemi!

Cenk Tarhan

Günümüzde neredeyse her ev veya ofiste kablosuz ağlar tercih ediliyor. Fakat kablosuz bağlantı desteği olmayan, sadece kablolu olarak ağa katılabilecek cihazlar da mevcut. Bu cihazların internet kaynağından kablo çekilebilecek kadar yakında olmadığı durumlarda ise sorun oluşuyor.

TP-LINK, bu tip elektronik cihazları da kablosuz ağa bağlamayı sağlayan yeni 'eğlence adaptörü'nü tanıttı. Çift kanal (dual-band) kablosuz destekli, 4 giriş yuvası (port) bulunan TL-WA890EA model eğlence adaptörü ile yazıcıdan oyun konsoluna, TV'den Blu-Ray oynatıcıya kadar sadece kablolu bağlantı desteği olan tüm cihazlar kablosuz ağa dahil edilebiliyor.

N600 standardındaki TL-WA890EA eğlence adaptörü, kablosuz ağın performansını düşürmeden ve duvar, kapı gibi unsurların olumsuz etkisinden etkilenmeden yazıcıdan TV'ye kadar elektronik cihazları kablosuz ağa dahil ediyor. 4 adet LAN giriş yuvası bulunan ürün, çift kanal yapısı sayesinde HD video, müzik ve online oyun gibi TL-WA890EA-02.jpgtüm uygulamaları rahat ve hızlı yapabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Peki managed bir cihaz mı? Arayüz'ü var mı?

kaç para olduğunu da bilsek ?

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Evlerde 'kablosuz eğlence' dönemi!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir