Facebook, Slingshot'ı yanlışlıkla yayınladı!

Facebook, pek çok kullanıcısının merakla beklediği yeni uygulmasını "yanlışlıkla" yayınladı!

  • Zeynel A. Öztürk
Facebook, Slingshot'ı yanlışlıkla yayınladı!

Facebook'un Snapchat'e rakip uygulamasını Apple'ın uygulama mağazasında yayınlamasıyla yayından kaldırması bir oldu.

Slingshot adındaki yeni uygulama, kullanıcıların hayatlarındaki çeşitli "anları" fotoğraflar veya videolar vasıtasıyla paylaşmasına izin veriyor. Genel mesajları parmağınızı sürerek sonsuza dek silmeniz veya dokunarak cevap vermeniz mümkün oluyor. Sadece cevap vereceğiniz mesajları görebiliyorsunuz, böylece yeni içerik paylaşımı kaçınılmaz hale geliyor.

Uygulama, fotoğrafların üzerinde çizim yapmanıza, altyazılar eklemenize de izin veriyor. Pazartesi öğleden sonra App Store'da ortaya çıkan uygulama, sadece birkaç saat sonra kaldırılmış bulunuyor. Bir Facebook yetkilisi, yaptığı açıklamada Slingshot'u yanlışlıkla yayınladıklarını doğruladı ve şunları söyledi: "Slingshot ile gün içindeki anlarınızı birçok kişiyle aynı anda paylaşabileceksiniz. Uygulama çok yakında hazır olacak. Slingshot'u sizlere sunacak olmak bize heyecan veriyor."

Facebook, iddialara göre geçen sene Kasım ayında Snapchat'i 3 milyar dolar karşılığında satın almaya çalışmıştı. Sosyal devin kendi evinde geliştirdiği Slingshot'un tam olarak ne zaman kullanıma açılacağı ise bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

olay resmen kuzenim yazmışa dönmüş

yanlışlık falan yok işi gücü reklam.

üşenmemişler snapchatin adını değiştirip piyasa sürmüşler (alkış)

hayır kasıtlı yapıyor sırf reklam için

he he yanlışlıkla, bunlar kendini apple zannetmeye başladı :) websitesi altı üstü, vk onçeker

Yanlışlıkla uygulama mı yayınlanır? Yav he he.

Sen de yorum yaz