Facebook'tan büyük bomba!

Bu gecenin beklenmeyen sürprizi Facebook'tan geldi. İşte herkesi şaşırtan o sürpriz...

Instagram'ı o satın alıyor!

Gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen ve iPhone'lardan sonra Android cihazlara da gelen Instagram'la ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Sosyal ağ devi Facebook'un, Instagram'ı 1 milyar dolar ödeyerek satın alacağı ortaya çıktı.

Satışın gerçekleşeceğini ise Facebook'un patronu Mark Zuckerberg'in kendi hesabında durumu paylaşmasıyla anlaşıldı. Instagram, bu alımla birlikte Facebook'un çatısı altına girmiş olacak. Özellikle fotoğraf üzerine son günlerde çalışmalarını yoğunlaştıran ve son olarak HD kalitesinde fotoğrafların siteye yüklenebilmesine imkan veren Facebook, Instagram ile de bu yolda bir adım daha atmış olacak.

Instagram'ın iPhone'lardan sonra Android cihazlara da gelmesiyle birlikte Instagram Twitter'da Trend Topic (TT) olurken, yazılım sadece 12 saat içinde 1 milyon kez indirildi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

O zaman 3264x1268 lik fotolar bekleyin beni :DD

daha neler görücez dur bakalım...

geliştiricisi yaptı kafayı.

Umarim Facebook gibi Instagram'ida bir suru buglarla doldurmazsiniz...

Simdiki zaman malesef bu sekilde surmekte kucuk capta kurulan sirketler yaptigi hizmetler sonucu buyumeye baslayinca ust bolumdeki satin alma gibi sonuclari doguyor.bu saatten sonra belli firmalar kendine rakip istemez parasi gucu oldugu icin satin alir.
tekellesmede bu sekilde surup gitmekte sonrasindada bizler belli basli buyuk sirkenlerin gelistirmelerine mahkum kaliriz.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir