Fotoğrafın nerede çekildiğini bilen makine!

Panasonic'in yeni kamerası, güçlü optik zum, HD kayıt, GPS ve birçok ilgi çekici özellik sunuyor

Fotoğrafın nerede çekildiğini bilen akıllı makine

Panasonic yaz sıcaklarının başladığı şu günlerde tatil planlarına seyahat dostu bir fotoğraf makinesi katmak isteyenler için Panasonic Lumix TZ20'yi sunuyor. LEICA DC lens, 16x güçlü optik zum, Full HD film kaydı, kullanımı kolay dokunmatik ekran, 3D fotoğraf çekimi ve fotoğrafın çekildiği mekanı coğrafi ayrıntıları ile birlikte sunan GPS fonksiyonu gibi özellikleriyle dikkat çeken Panasonic Lumix TZ20 KDV dahil 1.099 TL'lik fiyatıyla teknomarketlerde.

Panasonic Türkiye Optik Ürünler Grup Ürün Müdürü Evren Köksal Panasonic Lumix TZ20 ile ilgili şu görüşleri paylaşıyor: "Panasonic TZ dijital fotoğraf makinesi serisi geniş çekim açısı, yüksek kaliteli video ve fotoğraf çekebilme becerisi gibi özellikleri sayesinde seyahat severlerin hayatını kolaylaştırmakla ünlü. Bu serinin en yeni ve en gelişmiş üyesi Panasonic Lumix TZ20 seyahat dostu bir fotoğraf makinesinden beklenebilecek tüm özelliklere sahip. Üstelik kompakt tasarımı sayesinde her yere rahatlıkla taşınabiliyor. En değerli anların saniyeler sürebileceği gerçeğinden yola çıkarak duruma uygun ayarların hızlı bir şekilde devreye girmesini sağlayan akıllı otomatik (iA) modunu da içeren Panasonic Lumix TZ20'yi mükemmel bir seyahat kamerası arayanlara gururla sunuyoruz. "

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

zaten nokia telefonlarda o özellik var

Özellikleri iyide fiyatı çok yüksek değilmi? Keseyi birazda açıp professyonel makinayı almayı tercih ederim sanırım...

Bu makineden kullanıyorum şu ana kadar hiç memnun kalmadım benim için tam bir hayal kırıklığı....Eğer yanlış bir ayarda kullanmıyorsan tabiiki.

BENCE CANON G12 ARAŞTIRIN ! MÜKEMMEL BENDE PANASONIC TZ 10 KULLANDIM HOŞ DEĞİL BEKLENTİLERİ KARŞILAMIYOR TABİ NE BEKLEDİĞİNİZE BAĞLI AMA TEKRARLIYORUM CANON G12

ben samsung makinalara bakın derim çevremde en az marka var resimlerimizi karşılaştırma yapınca onlar samsung u begendiler tavsiyemdir orta formatta bir kompakt makinası bile yarı pro resim netligi veriyor hele birde işi biliyorsanı ve son olarak samsung markasını hiç sevmeyenlerdendim :)

Sen de yorum yaz