Galaxy Music'den detaylar ve fotoğraf sızdı

Galaxy S3, Galaxy Note 2 derken, Samsung'dan 2 yeni ve "biraz farklı" Galaxy cep daha geliyor.

Galaxy Music'den detaylar ve fotoğraf sızdı

Samsung'un "Galaxy Music" adlı yeni cihazına ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı. Telekom Presse tarafından sızdırılan bilgilere göre Almanya'da önümüzdeki ay iki Samsung cep birden tanıtılacak: Samsung Galaxy Music ve Samsung Galaxy Music DUOS (çift SIM).

İki cep de 3 inç'lik LCD ekrana, 850MHz tek çekirdekli işlemciye, 512MB RAM'e, 4GB depolama alanına, 3MP arka kameraya, ön yüz kamerasına sahip ve Android 4.0 ile çalışıyor. Cihazların ön yüzünde çift hoparlör bulunuyor. Özellikleri pek de etkileyici olmayan bu müzik telefonlarının hangi piyasaları hedeflediği henüz bilinmiyor.

Sızan bilgilere göre Galaxy Music, 11 Ekim'de piyasaya sürülecek. Yani sızıntıların doğru olup olmadığını anlamamız için 2 haftadan kısa bir süre beklememiz yeterli olacak gibi görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

fiyati nasl olur acaba

Galaxy s3 ve creative x-fi 2'im var ve söylemeliyim ki ikisinden de şahane derecede memnunum ancak hiç bir zaman s3 x-fi 2 kadar güzel ses kalitesine ulaşamıyor. Yani demem o ki herkes kendi bildiği işi en iyi şekilde yapsın yada en iyi bilenler ile iş birliği yapsın. Eğer o mp3 çalar içersinde creative mühendisliği olacaksa içersinde 400 mhz işlemci olsa kamerası olmasa da olur o işler için akıllı telefonlar var neden bana daha yüksek ses kalitesi sağlamıyacak bir başka alet taşıyayım yanımda?

böyle dandik telefonlara ics veriyorlar güzelim galaxy s ve wonder alamıyor.. lanet olsun ...

@01 Eki 2012 14:41 kesinlikle katılıyorum S 1 ve Wonder güncelleme almalıydı 1.4 GHZ'lik Wonder'e güncelleme gelmemesi tam bir rezalet.........

Ucuz fiyat + yükses ses ve kaliteyi birleştirirlerse çok satar bence.

Apple "Cihazın ön yüzünde iki hoperlör olması ve bunlaradan müzik ve benzeri sesler çıkması" ile ilgili 8 tane patent almıştır. Buna dayanarak Samsung'u mahkemeya verip S3 satışlarına yasaklama gertirtmeye çalışır.

tam bir rezillik.....

önceki haberinizde galaxy music ten bahsettiniz http://www.chip.com.tr/haber/android-4-1-kime-ne-zaman-gelecek_36174.html

ADAMLAR ÇALIŞIYOR BE KARDEŞİM. KIRK YILDA BİR İŞE YARAMAZ TELEFON ÜRETMİYORLAR EN AZINDAN. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM. BÜYÜKSÜN SAMSUNG.

Samsung çok büyük firmasın ama herşeyede galaxy adı konmaz ki :) git hamama at ne ses çıkarsa onu koy bari höh

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir