Galaxy S10'dan Yeni Kılıf Çizimleri Geldi

Galaxy S10, yeni gelen kılıf çizimleriyle kendini bir kez daha, üstelik tüm ekran büyüklükleri ile birlikte gösterdi!

Galaxy S10'dan Yeni Kılıf Çizimleri Geldi

Galaxy S10'dan taze kılıf çizimleri gelmeye devam ediyor. Bu seferki kılıf görüntüleri, Samsung için geliştirdiği kılıfları telefonun tanıtım tarihinden önce paylaşmasıyla tanınan Olixar'a ait.

Olixar'ın paylaştığı Galaxy S10 çizimleri, 5,8 inç'lik, 6,1 inç'lik ve 6,4 inç'lik Infinity-O ekran boyutlarını bir kez daha doğruluyor. İlginç olan nokta ise çizimlerin Galaxy S10 Lite ve Galaxy S10 için üç arka kamera göstermesi. Daha önceki raporlar Galaxy S10 Lite'ın sadece iki arka kamerayla geleceğini söylüyordu. Galaxy S10 Plus'ın ise çift ön kamerayla gelmesi bekleniyor.

Çizimler, Galaxy S10'ûn bir kulaklık girişiyle geleceğini gösteriyor. Samsung, Galaxy S10'un kulaklık girişsiz modellerini denese de, bu fikre henüz hazır olmayabilir. Infinity-O ekranlı Galaxy A8s'in ise geleneksel bir kulaklık girişi sunmadığını biliyoruz.

Önümüzdeki haftalarda diğer kılıf üreticilerinin benzer sızıntılarıyla karşılaşmayı bekleyebiliriz. Galaxy S10, önümüzdeki sene Şubat'ta yapılacak Mobil Dünya Kongresi 2019'da tanıtılacak.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play