Galaxy S10'un Resmi Kılıfları Sızdı

Galaxy S10'un Samsung tarafından üretilen kılıfları internete sızdı, bazı ipuçları verdi!

Galaxy S10'un Resmi Kılıfları Sızdı

Galaxy S10 önümüzdeki hafta tanıtıldığında, beraberinde birkaç Samsung kılıf da tanıtılacak. Bu kılıfları görmek için artık beklemenize gerek yok çünkü Mobile Fun sayesinde bir fikir edinebilirsiniz.

Official Samsung S10 Plus, S10 & S10e Official Cases First LookOfficial Samsung S10 Plus, S10 & S10e Official Cases First Look
In this video we will be taking a look at 5 Official Samsung Cases for the S10e, S10 and S10 Plus. #OfficialSamsungS10Case #s10leak #SamsungS10 Click here to subscribe: Download our App for a faster shopping experience: Social Links... Subscribe on YouTube: Facebook: Twitter: Google+ Blog: Music Credit: Music by Tobu

Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e için tasarlanan Samsung yapımı kılıflar, standart bir tasarıma sahip görünüyor. Ancak sızan videoda ilginç iki detay dikkat çekiyor. Birincisi Galaxy S10e'nin kılıfının güç düğmesine ulaşmak için bir deliğe sahip olması. Sızıntılar, parmak izi tarayıcısının yanda olacağını söylemişti. Bu yuvanın nedeni, parmak tarayıcısı olabilir.

İkincisi ise kutunun arkasında Galaxy Buds'ı kablosuz şarj etmek için kılıfı çıkarmanızın gerekebileceği. Samsung, bu işlevi "Wireless Power Sharing" olarak anıyor.

Samsung'un 20 Şubat'taki tanıtımında detayları öğrenme şansımız olacak.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz