Galaxy S6, CES 2015'te gelebilir mi?

Galaxy S6, Galaxy S5'in bekleneni verememesinin ardından, erken mi gelecek?

Galaxy S6, CES 2015'te gelebilir mi?

Galaxy S6'nın 2015'te geleceğini biliyoruz, ancak yeni dedikodular telefonun beklenenden erken, Ocak ayının başında düzenlenen CES'te gelebileceğini söylüyor.

Güney Kore'de Mirae Asset Securities (MAS) için çalışan analistlerden gelen tahminlere göre Galaxy S6, Ocak ayındaki CES'te ortaya çıkabilir. Ancak haberin kaynağı Chosun Biz, analistlerin bu tahmini neye dayandırdıklarını söylemiyor.

Analistlerin söylediklerine dikkatle yaklaşmakta fayda var, çünkü Samsung'un görsel ekran bölümünün başındaki Kim Hyun-suk, geçtiğimiz günlerde "CES'te herhangi bir sürpriz olmayacağını" söylemişti. Elbette Hyun-suk'un sadece kendi bölümünden bahsediyor olma ihtimali de var.

Galaxy S5 geçen sene Şubat sonunda, MWC'de tanıtıldığından ve Galaxy S4 Mart 2013'te tanıtıldığından, Galaxy S6'nın CES'te tanıtılması Samsung'un alışıldık planından vazgeçtiğini işaret edebilir. Bize sorarsanız Galaxy S6'nın CES 2015'te tanıtılmasına çok fazla umut bağlamamanızda fayda var.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

S 6 zaten sürpriz olmayacak aynı dandik sistem aynı dandik malzeme aynı dandik kamera Hepten dandik android hepten dandik Samsung

pek umut yok gibi ,istediği kadar erken gelsin.kalitesi artacak mı belli değil,fark yaratacak bir özellik de ekleyemeyecek gibi ....

bu samesung harbiden tam ruh hastası :)

abi artık samsung artık plastik dandik, hep donan android tlflardan bir beklentimiz yok ki umudumuz olsun!

Ben olsam geç çıkartırım...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir