Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kılıfları sızdı!

Samsung'un sıradaki amiral gemileri Galaxy S7 ve S7 Edge'in sızan kılıfları, pek çok ipucu veriyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kılıfları sızdı!

Samsung'un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge olmak üzere iki yeni amiral gemisi piyasaya süreceği bir süredir konuşuluyor. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in devamı olacak bu telefonlar, Samsung'un üst düzey standartlarını sürdürecekler.

Galaxy S7 ve S7 Plus'ın satıldığı bölgeye göre Exynos veya Snapdragon işlemciyle gelebileceği de konuşulanlar arasında. Şimdi ise yeni nesil Galaxy'lere ait olduğu iddia edilen kılıfların görüntüleri internette ortaya çıktı. Çin'den sızan fotoğraflar, Galaxy S7 ve S7 Plus'ın şekli hakkında ipucu verse de Samsung'un tanıtacağı telefonlar, bu görüntülerdekiyle tam anlamıyla eş olmayabilir.

Galaxy S7 ve S7 Plus'tan ipucu veren yeni sızıntılar önümüzdeki günlerde gelmeye muhtemelen devam edecek. Telefonların kesin detaylarını ise Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresi'nde öğrenebileceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

böyle gidecekse s6 alın daha iyi bu ne böyle kasa bile aynı

@ttbpc iyide ne alaka. hersene kasamı değiştirmesi gerekiyor. Telefon gayet şık zaten. S6 nın üzerine küçük 1-2 dokunuş yapsınlar yeterli. s8 de kasa değişikliğine giderler.

@25 Aralık 2015 01:01 Ne yani? Rom atılmış S6'yı S7 diye mi satacaklar? Ne mantık şimdi 3-5 yazılım eklemekle "S7" oluyormuş böyle giderse internette ROMlar çıkar S6'yı S7 yapın diye hiçbir farkı olmaz gören de anlamaz. Var mı böyle dünya?

@ttbpc o zaman sende iPhone 6 al 6s ile aynı değil mi zaten

@ttbpc o zaman sende iPhone 6 al 6s ile aynı değil mi zaten

@26 Aralık 2015 01:13 aynı. ama 12 yaşındaki kızaklı samsung varken niye iphone 6 veya s6 alayım ki? (Apple buzdolabında var :D)

deritel marka gerçek deri ve Türk malı akıllı telefon kılıfları doğallığı tercih edenler için iyi bir seçenek kanımca...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost