Galaxy S8, iPhone 7'ye Toz Yutturdu!

Galaxy S8 ve S8 Plus'ın ilk ilk sırayı aldığı bu önemli araştırmada iPhone 7 Plus, kendisine ancak beşinci sırada yer bulabildi!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S8 ve Galaxy S8+'a Yüksek Puan!

Samsung'un yeni telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, ABD'de yeni gerçekleştirilen bir tüketici anketinde başarılı puanlar aldı. The Investor'e göre telefonların her biri Consumer Reports'un anketinde 82 puan aldılar ve birinci sıraya yerleştiler.

Araştırmanın üçüncüsü 77 puan ile Galaxy S7 Edge olurken dördüncüsü LG G6 oldu. iPhone 7 Plus ise, kendisine ancak beşinci sırada yer bulabildi.

Samsung'un telefonlarının üst seviye kameraları, göz alıcı ekranları ve büyük pilleriyle "neredeyse her alanda mükemmelleşmesi" nedeniyle tüketicilerin tercihi haline geldiği söyleniyor.

Galaxy S8, 5,8 inç'lik bir ekran, Exynos 8895/Snapdragon 835 işlemci, 4GB RAM, 12MP arka kamera ve 3.000mAh pile ile geliyor. Galaxy S8 Plus neredeyse aynı özelliklere sahip ancak 6,2 inç'lik daha büyük bir ekranı ve 3.500mAh'lik bir pili var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

ABD de iphon 5 sırada hadi yazın bakalım elmacılar

:) 5. sıra öylemi araştırma şirketi araştırmayı samsung'a yönelik samsung kullanıcılarının yoğun olarak yer aldığı şekilde yaparsa böyle bir sonuç çıkması şaşırtıcı değil.

bu arştırmayı yapan kore firması :)) samsung elmanın 1 çekirdeği olamaz

Kantar verilerine göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, Amerika’daki liderliğini sürdürüyor. Nisan ayında biten üç aylık dönemde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, Amerika’da en çok satan telefon oldu. Geçtiğimiz yıla kıyasla yüzde 5,8’lik bir artış gösteren yeni iPhone modelleri Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+ satışlarını geride bıraktı.

Sen de yorum yaz