Galaxy S8 Microsoft Edition Geliyor!

Microsoft'tan Galaxy S8 sürprizi: Yazılım devi, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'in "Microsoft Sürümü"nü kendi mağazalarında satacak!

Galaxy S8 Microsoft Edition geliyor!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için, Microsoft'tan sürpriz bir haber geldi. Yazılım devi, her iki telefonun da özel "Microsoft Edition" sürümlerini kendi mağazalarında satacağını duyurdu.

Peki bu plan nasıl işleyecek. Microsoft'un mağazalarından satın alınacak olan "Microsoft Edition" Galaxy S8'ler, ilk kez internete bağlandığında, Office, OneDrive, Cortana, Outlook gibi Microsoft uygulamalarını otomatik olarak indirecek ve kurulumu gerçekleştirecek. Microsoft böylece, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kullanıcılarına en iyi deneyimi sunacağını iddia ediyor.

 
   İlgili haber: Samsung Galaxy S8, Apple iPhone 7'ye Karşı!
 

Her iki Galaxy S8 modelinin de Microsoft Edition sürümleri, şu anda Microsoft'un fiziksel mağazalarında ön siparişe açılmış durumda. Şirketin online alışveriş mağazalarında ise henüz cihazlardan bahsedilmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bari windows yüklü sürümlerini satsaydınız da en azından windows mobile ölmeseydi.

Sonuç olarak 3 ayrı dijital asistana sahip olan bir telefon üretilmiş olacak: Sisteme yerleştirilmiş Bixby, Google hizmetlerine gömülü Google Assistant ve Play Store'dan Cortana. Kalabalık bir telefon oldu neticede...

Bugün günlerden 1 NİSAN

bende işletim sistemi windows olacak sandım

Windows mobile candir. Gerisi Heyecan.Suanda Dahil Raftaki Samsung Omnia Cihazimi Acar kurcalarim.Kac seneler oldu Hala Daha Calisiyor Ekrani Suankinler gibi Tutuk olsada.

Sen de yorum yaz