Galaxy S8 Piyasanın En Hızlı Telefonu Olabilir!

Yeni sızan bir hız testi, Samsung Galaxy S8'in en azından hız testinde tüm telefonları geçtiğini gösteriyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy S8 Piyasanın En Hızlı Telefonu Olabilir! Yeni sızan bir hız testi, Samsung Galaxy S8'in en azından hız testinde tüm telefonları geçtiğini gösteriyor!

Galaxy S8'in heyecanla beklenen tanıtımı 29 Mart'ta gerçekleşecek. Samsung'un yeni telefonu hakkında birçok şey biliyoruz, şimdi ise yeni sızan bir video, cihazın performansının en üst seviyede olacağını gösterdi.

Vimeo'da paylaşılan bir video, popüler hız testi aracı AnTuTu'yu SM-950 adlı cihaz üzerinde çalışırken gösteriyor. Bu model kodunun Galaxy S8'e ait olduğunu daha önceki bir sızıntıda görmüştük. Videonun sonunda telefonun 205.284 puan elde ettiği gözleniyor. Bu sonuç doğruysa Galaxy S8, hız testi bakımından piyasadaki en hızlı telefon olacak demektir. Galaxy S8'in aldığı puan, iPhone 7'nin geçen sene elde ettiği 178.397 puanı geçerken, Galaxy S7'nin puanından yüzde 50 daha yüksek.

Sadece hız testi performansının telefonu satın almaya ikna etmeye yeteceğini düşünmüyoruz. Yine de Galaxy S8 hakkında şimdiye kadar öğrendiğimiz her şey olumlu ve Samsung'un bu gidişle yeni bir başarı elde etmesi mümkün olabilir

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz